Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmunkás, betanított munkás...

Szakmunkás, betanított munkás "karriert" miért erőltetik férfiaknak, ha párkapcsolati szempontból előnytelen?

Figyelt kérdés

Értem persze hogy nemzetgazdasági szempontból előnyös hogy minél több szakmunkás, betanított munkás legyen, de köztudott hogy minél alacsonyabban képzett egy férfi annál kisebb az esélye nőt találni.


Eleve ezt a társadalmi munkásréteget nem tekintik potenciális férfianyagnak a nők.


Ezt nem látja az országvezetés?



2022. máj. 30. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Párkapcsolati szempontból előnytelen? Mióta előnytelen, hogy kétkezi munkával dolgokat javítasz meg / építesz közel milliós nettó fizetésért? Szerintem te keversz valamit, mert a segédmunkás ennyit nem keres, de a villany / gáz / vízvezeték szerelő, tetőfedő, bádogos, asztalos, az simán. Tisztességes, gyönyörű szakmák (csak térdeljen, meg hajolgasson annyit a fszom, de valakinek ez nem gáz, azok meg milliomosok lesznek)
2022. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom milyen körökben mozogsz, de valószínűleg valami kisvárosban/községben/faluban laksz. Én Bp-n lakom itt ponthogy az egyetem van erőtetve.
2022. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem minden a nők körül forog... egy munkát nem azért csinálunk, mert a nők számára előnyös e vagy sem.
2022. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

"de köztudott hogy minél alacsonyabban képzett egy férfi annál kisebb az esélye nőt találni."



Hát ez full marhaság :D


Vannak lányok akik egy huszasért is elmennek veled egy körre (vagy még ingyen is).


Vannak olyan lányok is akik szeretik, ha jól főzöl.


Vannak olyan lányok is akik állampolgárságot szeretnének.


És vannak olyan lányok is akik csak aludni szeretnének valahol, lehetőleg egy "anakonda" mellett.


Olyan lányok is vannak akiknek elég néhány kedves szó és egy csokor virág, mert a férjük egy kretén!


De olyan lányok is vannak, akik imádják, ha meg tudod szerelni a Kocsit / wc-t / Tűzhelyet / Tv-t stb.


Neked hány nőd volt eddig kérdező? :D

2022. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem tom, édesanyám pedagógus, neki több kolleganőjének a férje szakmunkás, aki kifejezetten jól keres, és eltartja a családot, amire komoly szükség van egy pedagógus fizetése mellett.


Anyukám egyik legjobb kollega/barátnőjének a férje sikeres épületgépészeti céget visz, 20+ alkalmazottal, gáz - és vízvezetékszerelő végzettséggel. 3 gyerekük van, minden télen síelés, nyáron külföldi vakációk, a nő Audival jár, a férfi pedig egy Mercedes terepjáróval.


Nem hallottam még panszkodni, hogy gondja van a férje végzettségével...


Szóval én azt gondolom, hogy inkább az életben elért teljesítmény számít, aminek sok tere lehet, és nem feltétlenül kell hozzá diploma.

2022. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Talán még jobban is jársz, ha nem találsz. Pénzért szex mindig lesz, asszonyt tartani meg a legnagyobb luxus, többet visz, mint hoz. Nem mellékesen a kezdeti tartós használat után csak a feje fáj, neked meg majd azért, mert nem maradt pénzed.
2022. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
A tanitónéni meg a vizes valószinűleg még a 90-es években jöttek össze, én is sok ilyen párt ismerek akkor még talán működött, de ma már felfordult teljesen a világ. Nem igazán a szakmunkások a top pasik a nőknél az az igazság akármennyire is a CSOK megdobta a fizetésüket, mármint azoknak akik KATA vagy Kft-ben utaznak de nekik is vége hamarosan a jó világnak. Kutya egy élet ez a szakmunkás lét, tökre megértem ha nem vonzó.
2022. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond a végzettséggel, azzal viszont már inkább, ahogyan a szakmunkások többnyire viselkednek. A legtöbb egy igénytelen, undorító, büdös, kulturálatlan bunkó, aki ráadásul át akar vágni. Olyan, akit kb undorodva engedsz be a házadba. Megcsinálja szarul a melót és aztán néz rám, hogy hát majd bejáródik. Mérnöknőként viszont nem ma jöttem le a falvédőről. Aztán meg csodálkoznak, amikor elkezdem sorolni, hogy mi a szar és addig nem fizetek, ameddig meg nem csinálja normálisan.


A másik oldalt is meg kell említenem: egyszer eljött hozzánk egy szaki, aki nemcsak tiszta volt (tehát naponta új melós ruhában jött, nem egy hétig ugyanabban), de teljesen kulturáltan tudott beszélni, nem volt lekezelő, nem volt bunkó és főleg gyönyörűen megcsinálta a házban lévő munkákat. Örömmel fizettem neki és még jattot és ajánlást is kapott.


A fentiekből láthatod, hogy nem a szakmunkával vagy a szakmunkás képesítéssel van a probléma, hanem az emberi viselkedéssel. Nőt pedig előbb-utóbb mindenki talál magának, aki akar.

2022. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8


Ezért nem kellene ráerőltetni a fiatalokra hogy szakmunkások legyenek, nagyon is jó a tendencia hogy mindenki inkább egyetemre megy és nem akar ilyen alkoholista igénytelen állatok közé tartozni.

2022. júl. 22. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9. Félreértettél! A szakik között igenis vannak a munkájukra és magukra igényes emberek. És az biztos, hogy inkább ilyen embert fog házhoz hívni a többség, ergo a bunkók kiszorulhatnának a piacról. És drukkolok annak, hogy a szakik között legyen egyre több normális!


Egyébként ha nem szeretnél szaki lenni, akkor van még ezer más út :) De ne a nők miatt válassz szakmát, hanem magad miatt. Amit te szeretsz csinálni, amit szívesen csinálnál életed végéig. (vagy akár csak pár évig, aztán max váltasz, ha nem jön be). Szakiként vállalkozó is lehetsz pl, és ott aztán tényleg a saját üzletpolitikád szerint alakíthatod ki a branded. Pl becsületes és igényes villanyszerelő, burkoló, stb. :)

2022. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!