Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi adminisztratív munka...

Pénzügyi adminisztratív munka fizetési igény?

Figyelt kérdés

Behívtak, talán lesznek annyira jófejek, hogy megmondják konkrétan mennyi az annyi, de valószínűbb, hogy tippelgetnem kell.

Német vagy angol középfok, minimális pénzügyi vagy könyvelésen szerzett adminisztratív tapasztalat, felhasználói excel tudás. Vidék, multi cég.

A feladat a könyvelési munkák adminisztratív támogatása, illetve német (vagy angol) nyelvű kapcsolattartás lenne a társosztalyokkal.

Most jogi asszisztens vagyok, 450 a bruttóm, plusz cafeteria. Ennél lentebb nem váltanék,igaz,itt nincs 13 havi,multinál talán van.



2022. máj. 31. 09:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Budapesten Bruttó 450 kevés.

Nyelvvizsga nem számít. A kérdés, hogy beszélsz e folyékonyan angolul

2022. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Bruttó 250 körül
2022. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ja, max kéthetente. :D nem kell trollkodni.
2022. jún. 7. 20:52
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi lett a végkifejlet kérdező? Elvállaltad a melót? Mennyi lett végül a kialkudott bér?
2022. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem vállaltam végül, mert nem volt szimpatikus a hely, meg egyéb dolgok miatt sem, lásd mindjárt. Nem tudom mennyi lett volna az annyi, én bruttó 550et mondtam (lett volna 13.havi is),amire a HR-s azt mondta, kicsit magas, de meglátjuk. Behívtak volna második körre is, de oda már nem mentem. A férjemmel ráadásul úgy döntöttünk, hogy nem várunk a baba projekttel (nővérem másfél éve hiába probalkozik) nem várunk még egy évet, ahogy eredetileg terveztük, belevagunk mi is. Úgyhogy így állnak a dolgok, de talán ez is egy jó támpont, mennyi lehet az annyi.
2022. jún. 24. 10:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!