Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez fair? egy jó...

Szerintetek ez fair? egy jó fogorvos havonta 10.000 eurót keres minimum.

Figyelt kérdés
Nekem meg dolgozni kell minimum 2 évet kulföldön ha pl új fogsort szeretnék tenni, nekik ez pár órai munka, nekem meg 2 év kemény munka. Meg mi ez már minden utcasarkon ott egy fogorvosi rendelő, de az árak nem csökkennek
2022. jún. 5. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nekem meg dolgozni kell minimum 2 évet kulföldön ha pl új fogsort szeretnék tenni, nekik ez pár órai munka, nekem meg 2 év kemény munka."


Gondolom azt a fogsort amit te "tenni" szeretnél (jelentsen ez bármit is) a fogorvos inygen, a két szép szeméért kapja meg az orvosellától, nem? A rendelő fenntartásáról már nem is beszélek.


Nyilván a (maszek) fogorvosok országos átlagban nagyon jól keresnek, ez tény. Meg is érdemlik, mivel 10+ évet tanulnak, és nehéz, nagyon felelősségteljes munkát végeznek. De ha szerinted ez nem fair, akkor nyitva áll előtted az orvosi egyetem ajtaja, legyél te is fogorvos és aztán te majd nyithatsz nonprofit fogászatot ahol önköltségi áron ellátod a rászoruló pácienseket...

2022. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*orvosellátótól
2022. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!