Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet bejutni egy...

Hogyan lehet bejutni egy olyan munkahelyre, ahol szociális segítséget nyújtok másoknak, de nem folyok bele teljes mértékben a történésekbe?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem hogy pl nagyon szívesen dolgoznék hajléktalanszállón, de én inkább ügyeket intéznék, irodai munkát végeznék, adománygyűjtést szerveznék, stb. De kevesebb időt töltenék a hajléktalanok között mint egy szociális ápoló.

Dettó ugyanezt vállalnám gyermekotthonban, idősek otthonában, állatmenhelyen, esetleg kórházban mint recepciós, vagy bármi hasonló.

Nem tudom mennyire érthető az elképzelésem, remélem átjön majd az olvasóknak és kapok releváns válaszokat.



2022. jún. 8. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel pár ilyen intézményt, mondd el, mit szeretnél. Akár még szerencséd is lehet. Tény, hogy nagyobb az igény a "pátyolgatókra".
2022. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!