Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy középsuliba...

Miért van az, hogy középsuliban meg egyetemen nagyon jó tanuló voltam, de a munka már nem köt le? Egyszerűen unalmasnak találom és időpocsékolás. Munka közben is alig várom, h hazamenjek és új dolgokat tanuljak.

Figyelt kérdés
A pénz meg tökre nem érdekel. Vagy menjek el portásnak? Gépészmérnök vagyok.
2022. jún. 10. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Akkor dolgozz abban, amit tanulsz. Aztán ha unod, tanulj valami újat. Semmi gond nincs a folyamatos tanulással.
2022. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ezt te tudhatod pontosan. De azt látom,hogy nem ritka az, hogy a mindig kitűnő tanulók mire kimerültek a munkaerő piacra, egyszerűen kiégnek. Biztos ez visszafordítható, de nem tudom, mi lehet a kulcs.
2022. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább uncsi 8 órában ugyanazt csinálni. Ok, mérnöki munka, de 8 órában már unalmas. Mert egy idő után ismétlődik.
2022. jún. 10. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemet kifejezetten szerettem. Inspiráló volt az intellektuális közeg. Munkahelyen meg lelomboz a butaság.
2022. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"De azt látom,hogy nem ritka az, hogy a mindig kitűnő tanulók mire kimerültek a munkaerő piacra, egyszerűen kiégnek. Biztos ez visszafordítható, de nem tudom, mi lehet a kulcs." Nekem ez már az egyetem idejére megtörtént. Egyszerűen tele lett a tököm azzal, hogy mindig tanulni kell vagy dolgozni otthon, soha nem mehetek sehova, nincsenek barátaim, nincs életem, és egy csomó felesleges szart be kell magolni. Lehet, hogy ez visszafordítható, de közel a 40-hez még nem jöttem rá, hogyan. :D
2022. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Taníts! :)))

Nincs két egyforma napod és olyan jó!

Gépészmérnök tanárokból egyébként is baromi nagy hiány van.


Ha menet közben mégiscsak kiderülne, hogy érdekel a pénz is, akkor csak óraadással kezdd és tarts meg mellé egy "fizetős" munkát is.

Ja és tanárként mindig kell új dolgokat tanulnod ;)

Üdv

Egy boldog tanár, akinek felkopik az álla, de szereti, amit csinál

2022. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!