Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg működik ez a kriptoval...

Tényleg működik ez a kriptovaluta dolog? Mennyi pénz van ebben? Mennyi eséllyel nem fogsz bukni, hanem nyerni?

Figyelt kérdés

Régebben is hallottam már róla, már akkor is foglalkoztatott, de most egyik munkatársam mesélt róla, hogy ő csinálja. Nem mondott konkrét számokat, de azt mondta, hogy jó pénz van benne. Én elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, meg nem is értek hozzá. Meg tudnátok győzni érvekkel, hogy mégis miért jó, miért éri meg, és hogyan működik? Mennyi idő kb megtanulni? Munkatársam 3 hónapot mondott.


Illetve linklhettek is cikkeket, videókat, weboldalakat, akármit, hogy miket olvasgassak, nézegessek, hogy megértsem.



2022. jún. 13. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Persze jó ötlet, nézd meg ma is mennyire szárnyal a btc.


[link]

2022. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát, én annyira nem értek hozzá, hogy ezt nem tudom értelmezni, és nem tudom eldönteni, hogy ez irónia lenne-e, vagy komoly.
2022. jún. 13. 11:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
azt csak érted, hogy ma eddig a BTC 9,3% -ot veszített az árából...
2022. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Bolondok aranya.
2022. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
A crypto most már kb olyan mint a rulett. Az elején amikor indult, hatalmas pénzek voltak benne, aki korán beszállt, nagyot kaszált. Most már inkább szerencsejáték, ha jól eltalálod a be és kiszállót hatalmasat lehet nyerni, ha meg rosszul fogadsz, elvesztesz mindent. Én szoktam vele játszani, de olyan 100k forintot tettem bele, ha el is bukom az egészet, akkor sincs semmi.
2022. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Kerdezo, ha egy ar-grafikont nem tudsz ertelmezni, akkor a legnagyobb joindulattal mondom hogy felejtsd el az egeszet. Nem csak a kriptot, hanem ugy altalaban a penzpiacot, befekteteseket, mindent ami ezzel kapcsolatos.
2022. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem neked való. (Senkinek se amúgy, de annak, aki nem ért hozzá, végképp nem.)
2022. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

"Tényleg működik ez a kriptovaluta dolog?"

Tényleg működik.


"Mennyi pénz van ebben?"

Sok.


"Mennyi eséllyel nem fogsz bukni, hanem nyerni?"

50%

2022. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Ne most vegyél, hanem amikor már fél éve nem hallottál róla semmit. Most leheli ki a lelkét a tavaly tetőző ciklus, de bőven van még hova zuhannia. Amikor már a gyakorin se sír miatta senki, mert túltette magát az óriási veszteségeken, akkor kell betárazni és felülni a következő vonatra.

Nem kell semmihez érteni. Rengeteg hülye csinált már nagy pénzeket kriptóban. Nagynevű tőzsdére regisztrálj, és ne shitcoinokat vegyél, hanem bitcoint és esetleg Ethereumot, és ne pánikolj. Ne elégedj meg a kicsivel, a tőkédet ne húzd ki azelőtt, hogy dupláztál, és a maradékot ne húzd ki azelőtt, hogy 4x-eltél.

2022. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Még várj pár hónapot mielőtt veszel. Szépen lecsendesednek az vizek, aztán kezdődik a szökőár. Kriptóban már volt párszor ekkora esés, mindig rekorddöntés lett a vége.
2022. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!