Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg működik ez a kriptoval...

Tényleg működik ez a kriptovaluta dolog? Mennyi pénz van ebben? Mennyi eséllyel nem fogsz bukni, hanem nyerni?

Figyelt kérdés

Régebben is hallottam már róla, már akkor is foglalkoztatott, de most egyik munkatársam mesélt róla, hogy ő csinálja. Nem mondott konkrét számokat, de azt mondta, hogy jó pénz van benne. Én elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, meg nem is értek hozzá. Meg tudnátok győzni érvekkel, hogy mégis miért jó, miért éri meg, és hogyan működik? Mennyi idő kb megtanulni? Munkatársam 3 hónapot mondott.


Illetve linklhettek is cikkeket, videókat, weboldalakat, akármit, hogy miket olvasgassak, nézegessek, hogy megértsem.



2022. jún. 13. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

"Kriptóban már volt párszor ekkora esés, mindig rekorddöntés lett a vége."


Vagy, mint mondjuk nemrég a luna/terra esetén, "volt már ekkora esés" felkiáltással sokan megrohamozták a piacot, aztán jó esetben a befektett pénz töredékét kapták vissza luna 2-ben.

2022. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kicsit szerencsejáték, de például a bitcoinon most durván esik, de ez több mint valószínű, hogy nem marad így. Szóval lassan megint lesz alkalmad úgy befektetni (vagy akár most), hogy meg duplázd vagy akár négyszerezd a pénzed.


Persze ne fektesd bele az összes félretett pénzed, olyat meg főleg nem, amire szükséged van a közel jövőben.

2022. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a bitcoinosok olyanok mint a szektások. Nem semmi amit még most is leművelnek.
2022. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#5: És 100k-ból mennyit lehet profitálni? Összesen 100k, vagy alkalmanként?


#6, 7: Nyilván nem most azonnal kezdenék bele. Nem úgy születtem, hogy tudjak értelmezni ilyen grafikonokat. De képes vagyok megtanulni őket. Nyilvánvalóan először utánanéznék a dolgoknak, megtanulnám, hogy miket kell figyelni, és hogy kell értelmezni őket, utána segítséget kérnék a munkatársamtól, és csak utána fognék bele.


#9: Annyi idő alatt pont megtanulom legalább. Munkatársam pont nem a Bitcoinról beszélt nekem, hanem valami kevésbé ismertekről.

2022. jún. 14. 09:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha korábban hallok erről az egészről biztos veszek amikor még semmit nem ért. Most gazdag lennék. De már nagyon szerencsejáték ez az egész. Apró pénzzel annak idején megérte volna, nem volt egy hatalmas kockázat. Tényleg hülyék is gazdagok lettek.
2022. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bele teszel 100 ezret és lesz ami lesz. Nem lehet megmondani mennyi lesz belőle. Én erősen gondolkodom bele tolok 100 ezret és tartom vagy 20-30 évig. Talán úgy lehet értelme.
2022. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!