Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Európában melyik országokat...

Európában melyik országokat tartjátok a legélhetőbbnek? Ti hol élnétek legszívesebben?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Its vagyok, amcsi cegnek dolgozok, csak az szamit h keves adot fizessek. Szoval nekem romania ciprus portugalia, horvat idealis
2022. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

🍏

Svájc, a rend és fegyelem miatt.

2022. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
9 éve élek a Norvégiai Øyerben. Előtte Budapesten éltem és laktam. De mai napig haza vágyom Budapestre. Viszont Norvégiát élhetőbbnek tartom. Amúgy meg, már nem is biztos, hogy haza költözzek. Mert már a gyermekeim is Øyerben születek, és Øyerben járnak iskolában a gyerekeim is.
2022. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Magyarország, a Führer is megmondta, ez a legjobb hely Európában, ennél csak rosszabbak vannak... 🤣


Viccet félretéve Svájccal szemezgetek én is, rendezett, élhető országnak tűnik, idén sikerül is kijutnom igaz csak kirándulni. De gépészmérnökként pár év múlva nagyon szívesen mennék, csak sok tapasztalat és felsőfokú német kell hozzá, ezen még dolgozom.

2022. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Svájc, Hollandia, Svédország vagy Norvégia lehet a legjobb egzisztenciális szempontból. Viszont én mindegyiknek utálnám az éghajlatát, mert gyűlölöm a hideget és a csapadékot. Ha egyszer rávesszük magunkat, hogy költözzünk családostul, délre fogunk menni, valószínűleg Spanyolországba.
2022. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Hollandia, Svájc, Dánia és még talán Írország.

A megélhetés drága, főleg Hollandia és Svájc, de hosszú távon meg éri ki költözni.

Hollandiába ki szoktam menni, évente 3-4 alaklommal dolgozni.

Nagyon szép ország.

2022. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Németország, Ausztria annyira nem az előbbiekhez képest?

2022. jún. 18. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Csakis Magyarországon mert mindenhol máshol átoperálják a gyereket mire érte megyek suliba.


Viccet félre téve Ausztria Graz, Németország Erlangen vagy hollandoknál egy nyugisabb közepes méretű város.

Hollandiát nem ismerem annyira, hogy várost is tudjak mondani.

2022. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Milyen érdekes, hogy Olaszországot senki sem írta. Van rossz tapasztalat róla? Én oda költöznék a legszívesebben. Az éghajlat, kimeríthetetlen látni valók, csodás ételek, az élet szeretete.. Persze ehhez előbb valami lokáció független bevétel kellene, ezen még sokat kell dolgoznom.
2022. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Olaszoknál külföldiként kihullik a hajad. Förtelmes bürökrácia és istentelen káosz, amit ők átlátnak, de te meg nem.
2022. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!