Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha burkoló vagyok és öltönyben...

Ha burkoló vagyok és öltönyben vagy ingben-nadràgban mennék ki munkákat felmérni az gáz?

Figyelt kérdés

Burkolónak tanulok, lassan végzek. Természetesen vállalkozó szeretnék lenni.


Alapvetően igényes vagyok minden téren, elképzelhetetlen számomra hogy koszos poros melós ruhában, leharcoltan, mint egy hajótörött jelenjek meg egy ügyfélnél.



2022. jún. 18. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az. Teljesen felesleges praktikátlan flancolás.
2022. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem gáz, de egy farmer + ing elég. Ha odamész mint James Bond, megijednek, hogy sokat fogsz kérni.
2022. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen öltönyben főleg kezdőként, vicces lesz
2022. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gáz, és nevetnivaló. Az öltöny és a "leharcolt" között egy szakadék tátong, azért ne mondd már hogy ez a két opciód van... Ha nálam így jelenne meg egy kezdő burkoló, elküldeném a francba. Ficsúr engem nem érdekel.
2022. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Max rádbasszák az ajtót mert azt hiszik hogy ofaubé ügynök vagy.
2022. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon cigányos, igy is le van már járatva a szakmunkás itthon ne fokozd
2022. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges.

Eleg egy galleros polo es farmer. Ha beturod a polot es van egy oved az professzionalisabbnak nez ki.

Ha huvos van akkor meg egy pulcsi.

Nem kell kioltozni. Sot ha munkabol mesz hazafele es beugrasz egy munkat felmerni akkor munkasruha is jo. Tudjak hogy szakmunkas vagy, nem ezt nezik miben vagy.

Volt olyan fonokom aki mindig munkasruhaban volt pedig fizikai munkat nem vegzett. Gondolom nem oltozott at mielott ment felmerni.


Ez eleg, ha munkasruhaba nem akarsz menni : [link]

2022. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amugy varjal meg a vallalkozossal es huzz le valaki mellett legalabb 3 evet mint melos.

Ha rogton suli utan kezdesz vallalkozni akkor garantalom hogy sok olyan szituacio lesz hogy egy adott munka fejtorest fog okozni mert az iskolaban nem talalkoztal olyan problemaval.

2022. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!