Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a szakmunkások nagy pénzeke...

Ha a szakmunkások nagy pénzeket keresnek miért néznek ki igénytelenül?

Figyelt kérdés

Egy teória szerint a többség milliókat keres.


Én egyikőjükön se látom hogy felvetné őket a jólét.



2022. jún. 18. 22:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%
Van egy mezőgazdasággal foglalkozó rokonom( magyarul paraszt), de meg nem mondanád hogy kb 2 milliárd ft vagyona van több ezer hektár termőföld, 100 milliós gépek. Szakmunkás szomszédom ha nem is milliókat keres, de elég sokat, mert huszonévesen vett egy házat, és nemsokkal később vadonatúj tetőt rakatott rá, és felújíttatta.
2022. jún. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha több ezer hektár földje van, akkor nem kétmilliárdja van:)


De ugye nem lehet 1300 hektárnál többje, így ez családi vagyon.

2022. jún. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

Neked ez mániád, hogyan néznek ki a szakmunkások???


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2022. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
32%

Van egy öreg ismim. Elég jól keresettt, ma már nyugdíjas. Az ingatlanokat vett a környéken, ahol élt, telkeket, ilyesmit. Több gyereke van, azokat is ismerem, ezekre a telkekre építkeztek. Nem messze Budapesttől.

Egy másik ismerős, akiről konkrétan tudom, hogy rengeteg volt a fizetése, mert láttam a fizetési papírját, a gyerekének gyakorlatilag házat épített Budapesten! Nyaralója is van, tudom is, hogy hol, szuper helyen.

Mindannyian átlagos ruhákban járnak és átlagos autójuk van. Nem rázzák a rongyot, nem villognak, igaz nem is gazdagok, de azért van mit a tejbe aprítani.

2022. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Ez az igénytelenség lassan már csak a segédmunkásra vonatkozik, legalábbis az épìtőiparban, vagy szakikent arra aki a régi világban nőtt meg fel. Most egy köművesnek, acs-bádogosnak, burkolónak, villany-gépészeti szerelőnek napi 25 ezret is megadhatnak nyugat mon vagy Budapesten. Sőt, láttam Győrben és Budapesten kiemelt munkán állashirdetést ahol napi 30 ezerért kerestek köművest. És ezek csak alkalmazotti bérek.
2022. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

És ha mondjuk valaki elmegy akar egyedül is vállalkozni, havi 1 misije simán maradhat szezonban. Aki em az épìtőiparba dolgozik, az fel nem fogja mekkora szakember hiány van. Ha eg, cég felrak egy hirdetést, hogy mérnököt keres, az pár hónap alatt talal. De ismerek olyan céget aki köművest 2 éve nem talál, egyszerűen nincs jelentkező. Persze, hogy többet kér már mint egy mérnök és meg is kapja azt

.

2022. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Magyarországon is látni kulturált szakmunkást. Ne az építéseken dolgozó segédmunkásokat nézd, hanem mondjuk egy villanyszerelő kisvállalkozót, cnc-t, elektronikai műszerészt, laboránst.
2022. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem marad idejük a munkán kivül semmire, az igénytelenség a szakmunkásoknál már gyerek korban elkezdődik amikor lusták a tanuláshoz aztán szakiskolában kötnek ki, kutya egy élet ez.
2022. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
19-es, van azért abban valami, amit mondassz. Sajnos én is felnőtt koromban jöttem erre rá és kezdtem tanulni , kezdtem kitörni ebből. De igénytelen sosem voltam, csak lusta tanulni.
2022. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!