Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a szakmunkások nagy pénzeke...

Ha a szakmunkások nagy pénzeket keresnek miért néznek ki igénytelenül?

Figyelt kérdés

Egy teória szerint a többség milliókat keres.


Én egyikőjükön se látom hogy felvetné őket a jólét.



2022. jún. 18. 22:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19


Ami engem illet én tovább tanultam egyetemen. De az egyetemi szakomnak nulla munkaerő piaci értéke van, így helyette kitanultam egy szakmát és most abban dologozom sokkal magasabb fizetésért (kb 3-4 szerese).

Szóval ma már szakmunkásnak lenni sokszor sokkal jobb választás mint egyetemen tanulgatással elvesztegetni az értékes munkaéveket.

2022. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is gépészmérnök vagyok de szeptembertől meg akarok csinálni egy sima rendszergazda végzettséget, mert pár év alatt többet fogok vele keresni, mint ezzel, plusz jobban is érdekel.
2022. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%
Jó lenne keresnél te is valami munkát és nem írogatnád ki ezt az idióta kérdést többször.
2022. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szakmunkas keres jol. A vallalkozo jol keres de sok esetben nem is vegez fizikai munkat hanem vannak alkalmazottjai.

Az alkalmazott nem keres jol, legalabbis semmivel sem jobban mint barmely mas vegzettseggel rendelkezo ember pl konyvelo, fogtechnikus, stb.

Aki fizikai munkat vegez, foleg a nagy melegben attol nem varhatod el hogy illatos legyen es ingben jelenjen meg munka utan a boltban pl.

2022. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!