Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Erste Bank hogy képzeli ezt?

Az Erste Bank hogy képzeli ezt?

Figyelt kérdés
Szombat 18 órától vasárnap 13 óráig "karbantartás miatt" használhatatlan a netbankos rendszerük, online fizetés, bankkártya használat. Nem is küldtek róla tájékoztatót, csak a netbank oldalán írja felül. Azért egy ilyen jellegű karbantartásról illene küldeni e-mail tájékoztatót, nem? Nem várható el hogy minden nap nézzem a netbankot, ha egyszerűen napokig nincs vele teendőm.
2022. jún. 19. 08:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Péntek délután 18 órától kezdődött a karbantartás, a netes fizetéseket, netbank rendszert érinti szombat estétől..
2022. jún. 19. 09:00
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem zavar kulonosebben, ha utalnek penzt ugyse erkezne meg hetfoig vagy keddig. A kartya pedig mukodik:


A fenti karbantartás ideje alatt az alábbi szolgáltatásaink lesznek elérhetők:


* Fizetés és vásárlás bankkártyával

* Készpénzfelvétel és egyenleglekérdezés ATM-en keresztül

2022. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én neten akartam fizetni, ott kiírt valami olyasmit hogy a bank visszautasította a tranzakciót, válasszak másik kártyát..
2022. jún. 19. 09:03
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Akkor majd megveszed hetfon. Hiaba venned meg most, hetfoig ugyse postazzak a csomagot, tehat ugyanott leszel. Felesleges ezen bosszantanod magad.
2022. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Boltban működik a kártya.

Vársz pár órát és újra megy a netbank is.

Szerződési feltételeknek eleget tesz ez a karbantartás.

Amivel nem tudsz várni azt addig fizesd ki másikkal.

2022. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az Erste banknál szinte minden hétvégén van karbantartás; rövidebb ideig, kb. ennyi ideig, vagy hosszabb ideig. Annyi, hogy nem minden szolgáltatásuk szokott kimaradni a teljes időtartamban. Lehet próbálkozni, és örülni, ha sikerül. Időzáras helyen ilyenkor eszembe sem jut fizetéssel próbálkozni.

Nem tudom létezik-e bank, amelyik minden netbankba regisztrált ügyfelének a tervezett karbantartásról SMS, vagy email értesítést küld.

Mióta a George van, ezt csinálják. Eleinte bosszantott, aztán azóta azt csinálom, hogy hét közepe táján megnyitom a honlapjukat, aztán a közölt karbantartási időt kikerülve tervezem meg a netbankos ügyeket.

Ez van. Vagy együtt élsz ezzel, vagy bankot váltasz. Számomra így is a legjobbak, ezért alkalmazkodom.

2022. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Iszonyú szutyok az erste ebből a szempontból az appjuk többször nem működik, mint igen.
2022. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom az appot.

Viszont én fizettem tegnap a karbantartás alatt kártyával, az appos jóváhagyás kimaradt, de létrejött a tranzakció.

2022. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Más banknál is van karbantartás, nem csak az Erste-nél. Az OTP-nél pl. a kártyás fizetések megerősítése a bevezetés után többször nem működött, mint ahányszor igen. Ekkor hagytam ott az OTP-t.
2022. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Saavedro ***** válasza:
39%
Én most hagyom ott az erstét. Egy hotel éjszakát kellett volna kifietnem. Na, vajon mennyi a kiszart limitje a kártyának??? (amit SOSEM lehetett állandóra átállítani!!!) Nézzük meg...ja, az nem megy...próbálok fizetni...050 hibakód...megyek az OTP-hez.
2022. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!