Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi van akkor ha már nem is...

Mi van akkor ha már nem is akarok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Elegem van az állandó béna interjúból. Már ha behívnak interjúra. Inkább megvárom míg elvesztem a lakásom, hajléktalan leszek. És kész end of karrier.

2022. jún. 20. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésben a válasz: nem lesz pénzed --> elveszted a lakásod és hajléktalan leszel. És kész end of karrier.
2022. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmi. Tégy így ha jól esik.
2022. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Oké, csak légy szíves valami puszta tanya közelébe menj hajlékonykodni, hogy még véletlen se fussak össze veled a városban!
2022. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

"Elegem van az állandó béna interjúból. Már ha behívnak interjúra. Inkább megvárom míg elvesztem a lakásom, hajléktalan leszek. És kész end of karrier."


Most nagyon nehéz JÓ melót találni. Keressél valami sz@rt és mellette keresgélj, én is ezt teszem.

2022. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs semmi, leszarom, hogy el akarsz-e helyezkedni.
2022. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyenek kezdenek el MLM-ezni, ( de te ne tedd )
2022. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Két gazdasági diplomával (BSc és MSc) felsőfokú angollal, programozói tudással, harmadik hónapja keresek állást, hetente interjúzok...


Szerencse hogy van félrerakva 2,5 millióm és tudok belőle éldegélni.

2022. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell komolyan venni az interjúkat. Ez a legfontosabb alapszabály. Ha úgy mész be mintha a piacra mennél paprikát venni akkor azt fogják gondolni ez számodra teljesen mindennapos dolog. De ha idegeskedsz abból leszűrik, hogy kezdő vagy.


Meg ha kell nekik a munkás úgyis felvesznek, ha meg nem akkor teljesen mindegy mit produkálsz.

2022. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem mindig gyorsan felvettek mindenhová, de túl sokáig sehol sem voltam (a legtöbb 4,5 év). Az új helyemen próbáltam teperni, de a főnök mindenbe beleköt, egyre kevesebb a motivációm.
2022. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, ha mindenedet elveszted, telefonod sem lesz! Internet se! Anélkül meg a ma embere nem tud meglenni.
2022. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!