Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beszéltek a kollégáitok...

Beszéltek a kollégáitok között a fizetésetekről? Mennyire megszokott ez?

Figyelt kérdés
Jó lenne felmérmi, hogy nem vagyok-e alulfizetve más, hasonló tapasztalattal rendelkező kollégákhoz képest, de nem merem felhozni a témát.

2022. jún. 23. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Multi bankban dolgozunk tanácsadói, közvetítő cégen keresztül. Akik ugyanígy vannak itt, velük van hogy a bérpapírt is együtt tárgyaljuk ki, hogy figyelj már te miért kaptál 2 ezerrel többet stb :D

Szerintem nincs benne semmi, mindenki tudja ki mennyit keres, jókat beszélünk a témával.

Viszont a cég ahol vagyunk, ott senki nem tudja a másikét. Még a közvetlen főnökünk sem tudja mennyit kapunk ott.

2022. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

10 válaszoló nagyon jól leírta.. volt olyan interjúm ahol megkérdeztem mennyi az annyi. Tudjátok mi volt a válasz? GDPR miatt nem mondhatják meg,de törvényes bért kb,de ők megkérdeztèk én mennyit is kérnèk. A válaszukból tudtam, hogy baromira a szakképzetlen bért adnák....

Nem tudom felfogni,miért nem lehet elmondani.

Mostani cég ahol vagyok az kap többet aki 25 év alatti,el is mondta mennyivel. Többieknek ugyan annyi bér.

2022. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az újak kapnak a legtöbbet, mert nagyon nagy most az infláció, és az újak már eszerint kérik a fizut, a régieknek meg nem emelnek.

Ezért van az, hogy a pályakezdő több bért kap, mint az, aki 10 éve itt van, és mindenhez ért. Ezért is nagy titok az, hogy ki mennyit keres.

2022. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!