Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri munkahelyet váltani...

Megéri munkahelyet váltani csak azért mert már nem bírjátok fizikailag az állandó kapkodást?

Figyelt kérdés
Igazából sztorikra lennék kíváncsi, hogy váltott-e már valaki ezért és megbánta-e..Milyen területről váltottatok?

2022. jún. 25. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy a stressz, érdemes váltani. Volt, hogy emiatt váltottam és nem bántam meg. Minden munkahely váltásom úgy történt, hogy az új helyen nyugisabb volt a meló, mint az előző helyen és több volt a fizu.
2022. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen pont erre gondoltam, hogy ha találok olyat ahol jobb a fizu és könnyebb a meló akkor kellene lépni, biztos munkahely ide vagy oda.

Amúgy nagyon szeretem a csapatot, nagyon kedves a főnök, jó az időbeosztás, viszont abban a 8 órában állandó kapkodás és minimálbér...sajnos már volt példa arra is, hogy a túlórát elvárták de nem fizették ki...akkor gondolkoztam el rajta, hogy ez azért nem normális, hiába nagyon kedvesek.

2022. jún. 25. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Volt rá példa. Full HO ugye alap. Uszodában voltam, amikor felmentem az öltözőbe a telómért volt 6 nem fogadott hívás. Második ilyen esetnél átmentem egy konkurens céghez 26 százalékkal magasabb fizuért. Itt nyugalom van, senki nem ugat ha munkaidőben uszodában vagyok vagy bevásárolok, kutyát sétáltatok. IT Consultant, 28 F
2022. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi munkahelyemen is van kapkodás bőven. Nem is fizikailag nehéz bár van, hogy sokat kell talpalni. Inkább a stressz az ami nem jó meg a főnökség baszogatása....A pénz viszont nagyon jó, mert gyári munkáért cserébe átlag havi nettó 400 ezer azért nem rossz. Ami rossz az az előbb leírtak plusz ehhez jön még hozzá a 12 órás műszakrend (12/24/12/48) és a munkahelyi ártalmak (zaj, por, meleg) Erősen gondolkozok a váltáson, bár magát a céget nem szíversen hagynám ott, inkább cégen belül váltanék.
2022. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"abban a 8 órában állandó kapkodás és minimálbér"

Szóval minimálbérért stresszeled magad halálra? Remélem legalább első munkahelyről van szó és max 1 éve vagy ott! Ettől csak jobb helyre lehet váltani!

2022. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még csak készülök erre, sajnos egyelőre nem találok jobbat. Minden napom egy versenyfutás az idővel és mellé jön a fizikai terhelés, 8-9 órában talpalok szinte megállás nélkül. Mindez 200 ezerért..:(
2022. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os milyen területen dolgozol ha nem titok?
2022. jún. 25. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szálloda, szobaasszony vagyok. Egyedül dolgozom..:(
2022. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, megéri váltani, különben az egészséged rámegy és költheted a pénzt gyógyszerre!
2022. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!