Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az igaz, hogy sokan még...

Az igaz, hogy sokan még mindig kamunak gondolják a burkoló fizetéseket?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy tele van a net bérstatisztikákkal és hirdetésekkel publikus bérsávval?

2022. jún. 25. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Burkoló alkalmazott rabszolga fizetés, okosba 4 órás bejelentéssel jelenleg kb: 300-350 nettó. Akinek ez jó a mai árak mellett csinálja. Akinek volt esze és ismeretsége meg több éves tapasztalata az vállalkozó vagy kiment külföldre.
2022. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11


Jól mondja. De a nettó 300-350 ezer heti 50 órára vonatkozik és munkatapasztalattal.

Kezdőként még 250 ezret sem biztos, hogy kapsz.


Csak azok keresnek olyan komolyabb összegeket akik vállalkozók. De aki vállalkozó az ugyanúgy kereshet sokat festés, villanyszerelés, tetőfedés stb bármelyik másik szakmunkával. A helyzet az, hogy egy burkoló fizetése nem sokkal különbözik bármely más szakmunkás fizetésétől.


A gyakoris felhasználókkal ellentétben én valóban ismerek burkolókat és dolgoztam (illetve most is dolgozom) az építőiparban, így én tényleg releváns infókkal rendelkezem.

Ugyanez a 14 évesen már a nasa-nak programozó majd pályát váltott ex-érsebész "burkolókról" már aligha mondható el.

2022. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!