Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy munkáltató megadja...

Ha egy munkáltató megadja hogy pl. 1-3 év munkatapasztalat szükséges akkor meg se próbáljak jelentkezni, mivel pályakezdő vagyok? Automatikusan elutasítják?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis...

Ha kevés a jelentkező - vagy valamiben kiemelkedő a teljesítményed - simán felvehetnek. Tapasztalat. Egyszer jelentkeztem egy munkára, igazából csak azért, hogy a havi 3 póbálkozás meglegyen, ameddig kapom a segélyt. A feltételek kevesebb, mint felének feleltem meg. Úgy mentem oda, hogy 1% esélye sincs, hogy felvegyenek. Úgy jöttem ki onnan, hogy felvettek...

2022. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér, veszíteni nem veszítesz semmit, tehát jelentkezz csak.
2022. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent meg kell próbálni.
2022. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Veszíteni nem veszítesz semmit.

Gyakorlatod se volt?

2022. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ez kőbe vésve azért ha minden más ember kókler vagy taszító személyiségű volt és te szimpatikusnak tűnsz lehet megpróbálkoznak veled.Nagy reményt azért nem fűznék hozzá mert csak utolsó esetben alkalmaznak általában de nem veszítesz vele semmit,max nem jön össze.
2022. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!