Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betanított munkán, vagy...

Betanított munkán, vagy segédmunkán vagy egyéb fizikai munkán miért olyan kevés a fizetés hogy nem lehet belőle megélni??

Figyelt kérdés
Akkor aki fizikai munkás az nem ember?? Mert tényleg olyan kevesett adnak meg annyi adót rá vernek hogy megélni képtelenség belőle. Vidéki városban legalábbis, Budapesten nem tudom mi a helyzet.

2022. júl. 3. 11:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Én betanított munkás vagyok, és elég sokan dolgoznak még azon a helyen rajtam kívül, a pénz kevéske, aztán valahogy még is mindenki meg tud élni belőle. Sokan autót is tartanak fenn, 1-2 gyereket nevelnek stb...
2022. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen mert ha vannak gyerekek akkor nem fizet annyi adót mint én akinek nincs. Meg gondolom akkor van párja is az keres. De egy család nélküli tényleg nem tud megélni annyira kevés a pénz. Én azt érzem mintha a kormány azt uzenné ezzel nem vagyok ember sem. mert még állat sem érdemel ilyen bánásmódot. Ezért érdekel másnak mi a véleménye erről.
2022. júl. 3. 12:06
 3/27 A kérdező kommentje:
Ráadásul most olvastam akinek nincs gyereke arra még több adót akarnak ki szabni. Ennél is többet könyörgöm??
2022. júl. 3. 12:10
 4/27 anonim ***** válasza:
32%
Mert bárki meg tudná csinálni, mire fizessenek többet? Talán tanulni kellett volna, akkor jobban élhetnél.
2022. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%

Nem mindenkinek van gyereke, vagy van köztük akiknek már felnőtt, kirepült.

Ők is megélnek valahogy.

2022. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
4. Mindenki nem lehet diplomás. Akkor nem lenne se házad, se telefon se semmid ha ezek az emberek nincsenek. Gondolkodj.
2022. júl. 3. 12:14
 7/27 anonim ***** válasza:
35%

De ha a magasabb hozzáadott értékű munkáért ugyan annyit kapnának az emberek, mint útszél sepregetésért, az igazságos lenne?


Nem lehet mindenki diplomás, de nyilván több tudást, felelősséget igénylő munkáért általában többet fizetnek. Ezzel mi a baj?

2022. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Epitoipari segedmunkast aki dolgozik is rendesen napi 20.000Ft alatt nem találsz....
2022. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
19%
7, sok gyári munka is felelősséggel jár, utcaseprést nem értem hogy lehet összehasonlítani vele. De képzeld el, még az is bizonyos értéket teremet, nem csak az IT.
2022. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

"Epitoipari segedmunkast aki dolgozik is rendesen napi 20.000Ft alatt nem találsz...."


jaja persze, azért néz ki mint úgy mint az utolsó lepattant csöves, meg szívják a legolcsóbb szar szivarkát, isszák a leghitványabb körömlakklemosó tüskét. 😂😂😂

Ennyit esetleg egy jó szaki kap meg, mint alkalmazott.

2022. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!