Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni villanys...

Mennyit lehet keresni villanyszerelő végzettséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Most végeztem villanyszerelő okjval. Gondolom mondanom sem kell, hogy rohadtul nem értek hozzá, úgy, ahogy kellene.


Fenti végzettséggel el szeretnék menni egyéni vállalkozó villanyszerelő mellé, kvázi segédmunkásnak, tanulni a szakmát.


Mennyi az átlag órabér így ?


Nyugat magyarországi vagyok.


Köszi.



2021. júl. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először inkább valami céghez menj el pár évig ahol megtanulod az alap dolgokat és szerzel gyakorlatot, itt nem lesz túl jó a fizu de később az lesz.


Aztán menj el villanyszerelő mellé már kvázi úgy, hogy azért valamennyire kapizsgálod a dolgokat és akkor ott már jobb pénzt kapsz attól függően mennyit dolgozol meg mennyire vagy jó.


Ha ezt a lépcsőt is megugrod és tényleg kitanulod a szakmát és elmész egyénibe akkor onnantól valóban jó lesz a lóvé.


Ehhez természetesen kell az, hogy jól csináld és dolgozz is keményen.


Jelenlegi villanyszerelő ismerősöm 43 évesen konkrétan már válogat, hogy mit vállal és mit nem, igaz szezonban dolgozik hétfőtől szombatig, nagyjbáól reggel 7-től este 7-ig de haza visz szezonban havi 1,5 milliót

2021. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy az első pár évben ilyen 200-250 körüli fizuval be kell érned ( full kezdő alkalmazottnak nem szeretnek túl sokat adni, majd ha termel is végre inkább akkor ) de az eleje nem is erről szól. Többre mész avval ha kevesebbért mész el de tényleg olya helyre ahol van kitől elnézni a dolgokat . Első pár év után meg lehet saját lábra állni. Egy katás kisvállalkozó szakember most , legyen az Kőműves , burkoló , villanyszerelő vagy bármilyen szakember ha ért hozzá szezonban simán hazaránt 1 misit jelenleg. Első évben ne pénz alapján válasz én ezt tanácsolom.
2021. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
10-15 ezer ft-os napi díjért elmehetsz épületvillamosságot szerelni. Következő munkahelyeden már 20-at is elkérhetsz és ki is fogják fizetni, 2 év múlva meg 25-30-at ha jól csinálod.
2021. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Vallakozokent netto 1 misi megvan siman, foleg most, szarasig van munka
2021. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Azt tudom, hogy vallalkozo jol keres. De nem vagyok azon a szinten. Cegnel voltam gyakorlaton, nem tetszett. Ezert gondltam, hogy vallalkozo mellett tanulnem. Epuletvillamossag resze erdekel. Igy, segedjekent alapbol azt a reszet tanulnam.
2021. júl. 25. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Na az a baj például felénk amig volt gyorstalpaló sokan letették a villanyszerelő szakmát úgyhogy nem is szivesen tanitanak az öreg szakik akik tudnának is valamit átadni mert egyszerüen konkurenciaként tekintenek a kezdőkre, nincs ám annyi meló igy hogy több lett a villanyszerelő, ugye agyonra be volt harangizva pár éve hogy hiányszakma, szerintem most már nem az csak a JÓ villanyszerelők hiányoznak belőle. Lesz nagy pofára esés ha kifullad az épitőipar lendülete, ami szerintem elég közel van. Hogy válaszoljak a kérdésre: 200-300 nettó között kb, nyilván tudástól függ te lehet hogy a 200-hoz leszel közelebb sajnos...
2021. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Tisztaban vagyok vele. Elso koron masodallaskent tekintek ra.
2021. júl. 26. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
200 körül kezdő alkalmazottként, jobban járnal ha egyből külföldön kezdenel
2021. júl. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!