Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Samsung állásinterjú Gödön....

Samsung állásinterjú Gödön. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerdán megyek a gödi Samsung gyárba állásinterjúra.


Már egy jó ideje szerettem volna jelentkezni, mivel érdekel a cég és szeretek koreaiul tanulni.


Logisztikus pozíciót pályáztam meg és behívtak.


Hasonló munkakörben tapasztalatok? :)



#állás #Samsung #állásinterjú #HR #Logisztikus állás
2022. júl. 4. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Inkább ukránul tanulj, ne koreaiul, többre mész vele abban a gyárban.
2022. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Nem gyárban leszek, hanem HRen. Logisztika nem gyári munka, remélem tudod. ;)
2022. júl. 4. 16:54
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Értem.

És a HR nem a gyár területén van? Vagy az el van választva elektromos kerítéssel az alja melósoktól? Van külön bejárat is bársonyszőnyeggel logisztikusoknak?

Azt meg sem merem kérdezni, hogy logisztikusként mit fogsz dolgozni a "HRen". Én ezt úgy sem érthetem. Vagy már kamionnal hozzák tucatszám az ukrán meg egyéb külföldi munkaerőt és le kell szervezni a fuvart? 😂


Jól van igazad van egyébként, nem tudtam, hogy irodai p1tscha vagy, azt hittem targoncázni fogsz, csak felvágsz itt, hogy "logisztikus" 😂


További sikereket és kitartást kívánok a Samsunghoz, szükséged lesz rá.

2022. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Úgy imádom hogy arc és név nélkül bárki beszól a másiknak. Nőként szerinted mikor fogok emelhetnek és targoncázni? Egyébként most egy építőipari cégnél dolgozom, aki az országban a negyedik kivitelező, csak itt raktáros vagyok.


Egyébként is gyakornoki munka, deatom neked nagyon savanyú a szőlő.. szerintem nem ártott volna neked is tovább tanulni, bár általában a végzettség nem egyenesen arányos az IQ-val. 😢


Remélem tudod hogy irodai körökben nem ukránok dolgoznak, mivel akik itt munkát vállalnak, legtöbben magyarul sem tudnak.. :(


Szép napot, kis trollocska! :)

2022. júl. 4. 17:35
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Szívesen meséltem volna, de elképesztő a stílusod.

Az első(második) válaszadó teljesen korrekt választ kapott, nem a BTS-el (vagy a Blackpinkkel) kell majd dolgoznod, remélem tudod. 5-6 hónapot adok maximum, és menekülni fogsz.

2022. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
*Az első(második) válaszadó teljesen korrekt választ adott
2022. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6. Amúgy azt nem értem, hogy ti pontosan hol éltek? Nem erre számítok. Gyakornok vagyok, csak élek a lehetőséggel hogy behívtak.


Itt nem az én stílusom elképesztő, hanem azoké, akik a kákán is csomót keresnek. Nem kioktatast kértem, hanem véleményt. Dolgozott már bárki is ott?


Engem nem a BTA vagy a Blackpink érdekel, hanem egy cég ahol esetleg van lehetőség nyelvi szinten is fejlődni. De ha ez nem jön be, megyek japán céghez dolgozni. Arra talán fogékonyabb vagyok, mint nyelv. 🤗

2022. júl. 4. 23:41
 8/17 A kérdező kommentje:

Arról már nem is beszélek hogy az itt kommentelt emberek fele csak kötöszködni jön, de kb minden normális kérdés alá. :)


De ha írsz nekik, akkor már Csesznek vissza irni, mivel félnek. :)

Mert nem minden nő tipik HR-es. Jobban el tudnám képzelni a jövőmet Tokyoban, de itt van akit szeretek, ennyi.


Nem értem miért probléma hogy behívnak egy céghez. Szellemi munka amit megpàlyàztam, mindennek adok esélyt.


Szuper helyem van egyébként is, de egy idő után váltanom kell, mivel nem lehetek 7 hónapon keresztül ott. Kaptam egy nagyon jó állásajánlatot is, de most is olyan projektekkel dolgozom mint pl. (MOL), stb. De ha neked mond valamit hogy MNB székház, azt is az a cég tervezte ahol dolgozom. Esetleg A2 Hotel, M2 metró üvegek, segélyhívó üvegfal, stb. Csak hogy pár dolgot tudjak említeni.



Én így vagyok vele mindennél adok egy esélyt, véletlenek nincsenek. :)

Csak azt nem bírom amikor valaki alpári módon ideböfög valamit, érvek nélkül.

2022. júl. 4. 23:45
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Menjél csak mihamarabb a gödi Samuba, jót fog neked tenni.
2022. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, hogy sikerült? Engem érdekelnének a tapasztalataid. Ne törődj a rosszindulatú válaszolókkal.
2022. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!