Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön dolgozók/élők! Ti...

Külföldön dolgozók/élők! Ti kb mennyit tudtok félretenni havonta?

Figyelt kérdés

Az összes kiadások után mennyi marad a hónap végén amit tisztán félre tudok tenni?


(illetve ha nem gond akkor az országot és foglalkozást is)



2022. júl. 8. 15:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az ilyen "hülye aki kimegy, itthon burkolóként nettó nyolc milliót megkereshetsz naponta" típusú válaszolók kíméljenek!
2022. júl. 8. 15:08
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
2200 euro
2022. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
*félre tudtok (bocs elírás)
2022. júl. 8. 15:10
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Anglia.


Az én fizetésemből fizetünk mindent, a férjem fizetéséből álljuk a kaját, és egyéb dolgokat. De félre tudtuk tenni a fizetéséből olyan havi 500-700 fontot havonta. De amióta a ház bérleti díja, a counciltax is emelkedett 250 fonttal, a villany, gáz, víz háromszorosan emelkedett, és a kaja, benzin, biztosítások is szinte a duplája lett, így egy jó hónapban örülünk ha félreteszünk 300 fontot. De volt olyan hónap, hogy nem tudtunk félre tenni.

Ez annak az ára, hogy mi nem vagyunk hajlandóak 8-ad magunkkal élni egy házban, csak mi ketten béreljük a házat. Így nehezebb spórolni, ezt elismerem.

2022. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Dél Szudánban élek, havi 8000-10000 közötti dél-szudáni fontot tudok félrerakni. Villanyszerelő vagyok.
2022. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2


Melyik ország, milyen munkakör?


#4


Neked kösz a választ!


#5


Ez még mindig sokkal hihetőbb mint az, hogy Magyarországon több milliókat lehet keresni burkolóként

2022. júl. 8. 17:18
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

7-8 ezer eurót tudok félrerakni.

Ausztria, IT.

Elég olcsó hobbijaim vannak és 20 négyzetméteres tetőteret bérlek.

2022. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Elegge szorom a penzt, draga lakast berelek, kocsi, evi 4 nyaralas, igy max havi £4500 marad a fizumbol. SAP consultant, UK.
2022. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

En USA-ban elek es epitoipari munkas vagyok. Nem azert vagyok kint hogy penzt gyujtsek, eletvitelszeruen elek kint es jelenleg egyedul dolgozok, az asszony otthon van a babaval. Igy sokat nem tudok felretenni, de volt ido amikor havonta 1000 dollart siman felretettunk. Most egyebkent az a celom hogy a lakashitel futamidejet a felere csokkentsem, tehat plusz penzt teszek a torlesztobe minden honapban.


Szerencsesek vagyunk hogy lakashitelt fizetunk a berles helyett mert akik berelnek azok most egy vagyont fizetnek ki minden honapban. Nekunk alacsony a torlesztonk a hazon. Ha ezt a hazat nem vettuk volna meg hanem ugyan ilyet berelnenk akkor legalabb 500 dollarral fizetnenk tobbet havonta

2022. júl. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Tavaly év végéig hajóztam folyamon.


2009-ben kezdtem mosogatóként, akkor 650 euro volt a fizetésem, havi szinten küldtem haza a pénzt,a családnak az itthoni kiadások fedezetére ( devizahitel fizetésére). 2010-ben már szintet léptem 725 eurora nőtt a fizum, akkor év végére már másfél milliót félre tudtam tenni, utána 2011-től megint egy lépcső fel a ranglétrán 1250-1450 euro/hóra. Havi szinten a borravalókkal együtt 1500/hó maradt meg tisztán.


Elkezdtem először bef. alapokba tenni a pénzt, utána 2014-ben még 2 ingatlant vettem meg. a meglévő devizahiteles mellé, kvázi egy szezonban félrtetett pénzekből ( 4,8-6 millió/év), illetve több vállalkozást is elindítottam, pár száz ezer forintból.


Végül tavalyig, már havi 2000-3400 eurot tudtam félretenni, havi 11 millió volt az igazolt jövedelmem. Hitelmoratóriuma alatt kilőttem a hiteleimet, felfejlesztettem az ingatlanokat, most adtam el egyet,

És itthon tudtam maradni kezdő, havi nettó 300-as főállású fizetésért + mellékállásban a megtakarítások és a vállalkozások bevételeire alapozva, ami idén, vagy jövő év elején eléri a kinti havi jövedelmem szintjét várhatóan.

2022. júl. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!