Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki külföldön él az egyik...

Aki külföldön él az egyik napról a másikra él vagy sokat tud félretenni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tudok félretenni
2022. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Most te komolyan azt hiszed, hogy minden külföldön élő ugyanolyan anyagi helyzetben él? Jaj...

Valaki napról napra alig tud megélni, valaki pedig kiskirályként tengeti a napjait. Én személy szerint kényelmesen élek és bőven tudok félretenni.

2022. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Nincs okunk panaszra, dolgozunk mindketten egy kozepvezetoi poziban.

7 eve mosogatokent kezdtuk. Elso melot megszerezni nehez volt, kulfoldi referencia nelkul. De akkor is meg tudtuk oldani,hogy mindenre jusson es legyen nyaralas is. Konyebb melo mellett iskolaba jarni, sokkal tobb lehetoseg van. Meg akkor is ha csak minimalbert keres az ember,siman megcsinal egy iskolat es halad elore. Persze biztosan vannak akiknek kevesebb az ambizioja es eleg ami van. Ez sajat dontes. ha tobbet akarsz ,tenni kell erte.

2022. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha pl. Szomáliában él, nem valószínű, hogy sokat keres.
2022. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
NAgyon nem mindegy, hogy pl. egy húsüzemben csontozó és tömegszálláson lakik - vagy pedig egyetemi kutató, és az egyetem vendéglakásában, menő környezetben él.
2022. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Attól függ, hogy mit dolgozol. A férjem mérnök, ő a kezdetektől jól keresett én pedig laborban dolgozom bőven tudunk félretenni. Egy ruha raktárban kezdtem mellette tanultam a nyelvet, aztán beíratkoztam suliba amikor már jól ment. Minden csak elhatározás és ambíció kérdése.
2022. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Én itthon keresek 400-at és 150-200-ból élek havonta.

Haverom itthon keres 600-900 között és mégis általában 2 hét alatt feléli, most épp házat újít fel azért, de amikor nem újított fel, akkor is simán elherdálta a pénzét.


Szóval ez nem attól függ hol és mennyit keresel, hanem, hogy mennyire osztod be és mennyit raksz félre.

2022. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én pl. Eddig tudtam félretenni, fektetni a házba stb. Most, hogy 100% drágulás volt benzinből olajból és gázból, plusz 50% élelmiszerből, majd meglátjuk.
2022. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Jövedelmem 7 számjegyű nem 1 -el kezdődik.

Sima alkalmazott vagyok. Nem vagyok felső vezető. Jövedelmem átlagos.

Tudok félre tenni bőven. Nagyobb kiadások mellett is.

(Hanyatló) Nyugat Európa.

Skandináviában is nagyon szuper volt, de a nyelv az nehéz, de a tél az még nehezebb... Én nehezen viseltem a kevesebb napot és kemény hidegeket, feleségem kikészült teljesen. Úgy hogy lejjebb költöztünk. :)


Nem a pénz miatt költöztünk ki. Otthon is jól éltünk. Mondjuk odahaza többet dolgoztunk jóval többet. Látástól mikulásig.

Itt most ez nem szükséges... Melózni itt is kell nyilván.

2022. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9 nem azért, de pl. Németeknél valamelyik konszern átlag mérnöke nem kap sokkal többet 5000 eurónál havonta. Szerintem ettől nem kell annyira elájulni a mai árak mellett.


Sőt, szar látni, hogy ma még ebből megvagy de szép lassan elfogy a jólét. Nem?

2022. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!