Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állami cégnél történő elhelyez...

Állami cégnél történő elhelyezkedés esetén, kezdő gépészmérnökként (autótechnika szakirány), de nem kezdő munkavállalóként, Bsc diplomával, német középfokú nyelvvizsgával kb. milyen netto fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Autós területen szeretnék dolgozni úgy, hogy a felsőfokú végzettségemet is beszámítsák. A magánszféra és az állami szféra közül kellene választanom. Van már munkatapasztalatom, dolgoztam emberek között, igaz sajnos nem autós területen, láttam, átéltem egypár dolgot. Ezért megpróbálom a legjobb döntést meghozni. A normális válaszokat előre is köszönöm!

#fizetés #munkahely #állami szféra vagy magánszféra #Bsc gépészmérnök fizetés
2022. júl. 8. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bértábla szerint
2022. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy közepes állami cégnél vagyok, ugyancsak nem első munkahely, bsc gépészzel. Nekem egyébként tetszik, mert laza osztályra kerültem, valamikor napi 4-5 óra munka, valamikor 8-9. Nem viszi el az időm a sok megbeszélés. Ha nagyon zsúfolt a hét, akkor is 20 óra alatt volt eddig mindig. Voltam nagy multi cégnél is, ott sokkal nagyobb a pörgés. De ez is osztály függő, mert ott is vannak laza pozíciók még mérnökként is.

Lényegében nagyon jó munkahely lenne, ha az embernek még 10 éve lenne csak nyugdíjig. De félek hogy több év itt maradás rányomja a béllyeget a karrierre,ezért 5 év munkaidő után váltok máshova. Mégha ennyi magánélet egyensúlyt szerint máshol nemigen fogom megkapni.

2022. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A bér lemaradt. Összeadva mindent az átlagfizetés fölött kapok 20 %-al. Tehát nem valami kiugró. Inkább csak azt akartam mondani, hogy bármelyik cégnél lehetnek laza és tempósabb melók. Ha te autóiparral akarsz foglalkozni, alapból autóipari céghez kellene menned
2022. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!