Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor illik kitenni LinkedInre...

Mikor illik kitenni LinkedInre ha felvettek valahova?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok a cégnél, és még van 2 hónap a próbaidőből. Ma kitettem hogy 1 hónapja felvettek a céghez, de utólag átgondolva lehet rossz döntés volt. Ha valaki felettesem megnézi, akkor rossz benyomást kelthet neki, hogy egyből 1 hónap után kitettem hogy náluk dolgozok. Azt közbe simán lehet hogy nem lesznek velem megelégedve és kirugnak. Lehet ebből hátrányom?

2022. júl. 8. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én próbaidő végén szoktam kiírni.
2022. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is próba idő végén
2022. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
próbaidő után általában (a régit is akkor veszem le)
2022. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na basszus, és lehet ez mínusz pont a főnökeim/kolegák szemében? Vegyem le inkább? Csak sok ismerős meg gratulált és ha leveszem azt hiszik ki is rúgtak egyből.
2022. júl. 8. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
nyugodtan hagyd, van aki első nap kiteszi. nincs nagy jelentősége szerintem.
2022. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is próbaidő végén, de van, aki már előtte kiírja, hogy mennyire happy meg grateful, - stb Linkedin túlfényezett szöveg -, hogy jövő héten az XY helyen kezd.

Most már sztem ne vedd fel, ha kint van, az nem professzionális.

2022. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan maradjon.

Mi 10-en kezdtünk egyszerre, a tréning után ahogy aláírtuk a szerződést a legtöbben már írták is ki. Én 6 hét tréning után 2 hetet dolgoztam, majd kiraktam. Kit érdekel.

Próbaidő után is ugyanúgy kirúghatnak bármikor, csak annyi hogy meg is kell indokolniuk. Ennyi erővel sose írd ki, mert ha nem kellesz úgyis találnak valami elfogadható indokot, tök mindegy.

2022. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én line managerként örülnék neki, ha a csapatom tagja kiírná, hiszen azt mutatja, hogy szándékában áll maradni.
2022. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyd kinn, ahogy mindenki tanácsolja.
2022. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én gyakornok vagyok most (egyetemi kötelező gyakorlat) és a vége felé tervezem ki rakni.


Nem, mert addig félnék kirugnának vagy mert ott hagynám. Szimplán csak ezzel jelzem majd a cégnek (ha egyátalán észre veszik vagy érdekli őket), hogy vége van a gyakornokiságomnak és emiatt elkezdem frissíteni az önéletrajzomat. Tehát kész vagyok lelépni ha nem megfelelő értékben növelik meg az fizetésemet.


Főállásnál szerintem 1 hónap után kiraknám. Ha próbaidőben ki is rugnak, max leveszed.

2022. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!