Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőr szeretnék lenni, de...

Rendőr szeretnék lenni, de viszont a fizetés alacsony. Más munkák is érdekelnek a rendőr mellett. Ki mit lépett ebben az esetben ?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. NKE egyetemre szeretnék jelentkezni és tisztességesen elvégezni az iskolát. Hallottam hideget, meleget. Egyetlen 1 bajom van az egésszel, hiába hadnagy, illetve tiszt vagy a fizetés 300 körül van. Ezek mellett is, Ha elvégzed a sulit betehetnek olyan megyébe amibe abszolút nem kivánnál menni. Nagyon szeretek tanúlni főleg olyan dolgokat amik érdekelnek. Annak a híve vagyok hogy a tudást senki se veheti el. Minél több mindenhez értek annál nagyobbak a lehetőségeim. Az éven el akarom kezdeni a targonca, illetve nehézgépkezelő szakot is(kotró,homlok,daru stb)

Vidéken élek és ezeket Pesten szeretném elvégezni.

Az albérlettel nincs gond, viszont egy tiszti ranghoz a 300 ezer szerintem kevés, abból élj, fizesd az albérletet stb..

Egyszerűen tanácstalan vagyok mibe fogjak bele, mert ezek mind érdekelnek. Ki mit lépne/lépett ilyen esetben?

Meghallgatok hideget, meleget.



2022. júl. 9. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyáltalán nem baj, hogy szakmát akarsz tanulni, de azt is vedd figyelembe, hogy ezek hiába keresnek jól, azért bizony rengeteget kell dolgozni, van, hogy 6 napot 14 órában, és koncentrálni. Az tény és való, hogy szakmával előrébb leszel, mint bármelyik másik egyetemi diplomával, hisz manapság nem az eszet és a papírt fizetik meg, hanem a munkást. Az egyáltalán nem baj, hogy több lábon akarsz állni. Sőt..neked kell tudni, hogy mi érdekel jobban. Azt is megteheted, hogy elvégzed a rendőrtisztit, mellette simán megtudod csinálni ezeket az okjs képzéseket, pénzed is lesz rá, mert egyetem alatt elég sok pénzt fogsz kapni úgy, hogy kb semmi kiadasod nincs. Mi nem tudunk dönteni helyetted, én magamból kiindulva így csinálnám.
2022. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat
2022. aug. 1. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!