Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikusok, műszaki...

Informatikusok, műszaki mérnökök! Ti érzitek a gazdasági visszaesést?

Figyelt kérdés
Én mérnök vagyok, ebben az évben kaptam 20% fizetésemelést és egy jelentősebb prémiumot. Persze az infláció+euró/forint árfolyam miatt reálértékben nem vagyok előrébb, de hátrébb sem. Továbbra is sok a megrendelés. Nálatok mi a helyzet?

2022. júl. 12. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanez: 23% emelés, nagyon sok a meló.
2022. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Kisebb hullámvölgy van jelenleg, max heti 3 megkeresést kapok linkedinen recruiterektől és fizetésben is csak 30-40 százalékkal ajánlanak az épp aktuális fölé.
2022. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán, 2008-2009 ben sem éreztem.
2022. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Annyiban érzem, amit 2-es ír, valamivel kevesebb a megkeresés. Illetve többen panaszkodnak körülöttem.
2022. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mérnök vagyok, az inflációt én is megérzem persze, pont idén télen váltottam, szóval csak a pénz miatt jelenleg nem szeretnék. De ha januárig nincs jelentős emelés, akkor váltanom kell.
2022. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy érzem. Attól, hogy jól keresek, még nekem is drágább minden a boltban. Szerencsére nekem max azon látszik, hogy mennyi megy a megtakarításba, nem azon, hogy mit eszek hó végén.
2022. júl. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Dollarban kapom a fizetest szoval a forint gyengules miatt ugymond egyre tobbet keresek, az teny h latom en is hogy a recruitement nalunk is mas cegeknel is kezd belassulni
2022. júl. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A boltokban és az élelmiszerárakon tapasztalom az inflációt de ahogy feljebb írták nekem is csak annyi változott, hogy egy hónapban kicsit kevesebbet teszek félre az eddigi életvitelemre nincs hatással
2022. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A tavaly még aktívan toborzó cégek 70-80%-a vissza sem ír, vagy egyből elutasítja az embereket. (A hirdetést persze többségük lusta levenni.)
2022. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!