Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt milliomosok? Ha...

Vannak itt milliomosok? Ha igen, akkor mennyi a vagyonod?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Milliárdosokra gondolsz?


Manapság kábé 1 combosabb havi kereset milliomossá tesz... :D Egy pesti lakáska ára 50 milla. És ez bőven középosztály kategória.

2022. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Mármint dollármilliomos?
2022. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van pár millióm, de ez tényleg semmi, nem vagyok gazdag.
2022. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha Dr. Mészáros Lőrinc Dezsőből milliárdos lehetett, akkor bárki lehetsz.
2022. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
3000 euro megtakaritas eleg h milliomos legyel Magyarországon, ha meg a kormany így folytatja a forint ertekteleniteset akkor meg milliardos is lehetsz vele egy napon
2022. júl. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak, de manapság már nem nagy dolog. Ha van két paneled Budapesten, már van 100 millió forintod.
2022. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

gyakorikérdések.hu weboldalon, minden 2. ember gazdag....

Itt szinte mindenki IT atyaúristen zseni, akik 1 milliókat keresnek havonta.


Kérdésre is válaszóljak, komolyabban.

Biztos hogy vannak, itt gazdagok, de ők nem fogják ezt be vallani se neked és másnak se. Mert a gazdag ember, nem szokott dicsekedni a vagyonával!

Ez egy fontos arany szabály, a gazdagok körében.

Amúgy aki tényleg gazdag, van neki több száz milliója, vagy több, azok nem a gyakorikérdések.hu oldalt szokták nézegetni.

2022. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha vannak, és nem nagy dolog. Akkor mi olyan hihetetlen rajta ha valaki itt megemlíti?
2022. júl. 13. 07:43
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

7-es, vagyok.


Mert ez egy anonim oldal, és itt mindenki azt ír amit akar, minden fajta következmény nélkül.

pl... a következő válaszoló, aki azt állítja magáról, hogy ő milliomos.

Akkor bizonyítsa is be. Töltsön fel, fényképeket az adott vagyonáról, hogy hány tíz vagy száz milliója van a bankba, az ingatlanjait, és majd akkor talán el hiszem.

Az itt válaszoló emberek, nagyon szeretik le írni a hülyeségeket, olyan havi keresetteket írnak és ingatlanokat, hogy azt már nem hiszem el.

Nem azért nem hiszem el, mert irigy vagyok rájuk, ha nem mert hazugságokat írnak. Túl régóta vagyok, már az oldalon ahhoz, hogy megtudjam ítélni, hogy ki ír hazugságot és ki az aki az igazságot.

Amúgy a válaszadók, többsége kb... 60-70%-ka... 12-20 közötti hülye gyerek, akik ide járnak troll-kodni, szórakozni.

2022. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező gondolom Te is olyan pénzcentrikus vagy mint aki nekem azt mondta annó 2014 be mikor elkezdtem dolgozni hogy a fél millióm miatt én már százezres ember vagyok majd későbbiekben közel 1.5 millióhoz hozzájutott és akkor már magát milliomosnak tartotta. Akkor leszel milliomos ha már mindent megvettél megépítettél magadnak amit szeretnél, és zsebbe maradnak a milliók, de amíg arra spórolsz hogy egy 120 m2 es házat felbírj építeni 70 millióból mert jelenleg annyi telek nélkül közmű nélkül addig Te nem vagy milliomos.
2022. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!