Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Würth milyen munkahely?

A Würth milyen munkahely?

Figyelt kérdés

Műszaki koordinátornak jelentkeztem oda, gépészmérnöki végzettséggel, kb. 3 év tapasztalattal más területekről.


Aki megkeresett telefonon, az egy elég flegma paraszt emberke volt, így elbizonytalanodtam...


Amúgy mennyi bért kérhetnék ott? Én Br. 600-ban gondolkodom.



2022. júl. 13. 19:02
 1/5 totolala ***** válasza:
Szerintem gépészmérnökként nem műszaki koordinátor munkákat kéne megcéloznod :D
2022. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt célzom, ami jut, most nincs munkám. Meg amiben el tudom magamat képzelni. Egyébként voltam műszaki koordinátor kórházban, ahol gépészmérnöki, villamosmérnöki diploma volt az elvárás, kollegám pedig 35 év tapasztalatú gépészmérnök volt, szóval hogyne lehetne.
2022. júl. 15. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Senkinek se ajánlom ezt a céget. Ígérgetnek, de a felét se tartják be, elvárás viszont annál több van.
2022. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A megbeszélt interjút én offoltam, azóta találtam egy jobbnak tűnő helyet, ahol majd pár hét múlva kezdhetek. Az már rendes tervezés.
2022. aug. 8. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Jól döntöttél.
2022. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!