Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné kimenni külföldre?

Megérné kimenni külföldre?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, érettségim van csak, illetve angolul nagyjából beszélek, bár kicsit rákéne gyúrnom mert az utóbbi időben nem használtam. De megértetem magam, illetve megértem amit mondanak. Lenne ismerős, aki által kitudnék menni (ez hollandia) de nézegetek másokat is. Gondolkoztam, hogy tanulnék Szeptembertől, de semmi sem érdekel, nincs amit tanulnék, plusz már így is egy éve dolgozom teljes állásban. (részmunka időben már 16 éves korom óta, elég sok munkatapasztalatom is van már a koromhoz képest)
2022. júl. 15. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2022. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Prostiként pl. megérné.
2022. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 köszi, kihagynám, tisztességes munkára gondoltam, pl vendéglátás vagy hasonló :)
2022. júl. 15. 09:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja meg mai kimaradt, jogsim is van, nem tudom ez külföldi munka esetén jelent e előnyt.
2022. júl. 15. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Én kimennék veled külföldre 26F
2022. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

"tisztességes munkára gondoltam"

Igen, rengeteg ilyen huszonéves lány is arra gondolt, azután pedig prostiként végezte. Szerezz egy szakmát legalább és tanulj meg folyékonyan egy idegen nyelvet.

2022. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Köszi, de előbb végeznék bármilyen más munkát a prostinál :) De könnyebb előbb ítélkezni és véleményt formálni. Nem vagyok buta, szimplán nincs semmi amit szívesen tanulnék, ezért nem tanultam tovább, és ezért nem is szeretnék, ezért nincs szakmám. Az angolt pedig jól beszélem, csak mivel nem használom már egy ideje, nyilván szükségem lenne rá, hogy kicsit belerázódjak újra.

De a kérdésem nem erre irányult, hanem inkább arra, hogy megéri e kimenni külföldre a jelen helyzetekben.

2022. júl. 15. 11:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, ki fog derülni. Az tuti, hogy külföldre jobban megéri legalább 2-3-4 év munkatapasztalattal kimenni.
2022. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze nyilván a szakmádban, amit végezni fogsz, nem 1 évig bébiszitter voltam, most egy évig vendéglátós leszek.


Az tuti, hogy nagyon kemény betanított munkásként kint élni.

2022. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3,5 év vendéglátós munkatapasztalatom van, igaz itthon most irodába dolgozom, de még emelett is szoktam szabadnapjaimon pultozni. Igaz, a suli miatt az nem teljes munkaidő volt, csak részmunkaidő.
2022. júl. 15. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!