Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esetleg köztetek olyan,...

Van esetleg köztetek olyan, aki pályát váltott? Ha igen miről mire váltott?

Figyelt kérdés
Én nemrég kezdtem el dolgozni teljes állásban, de szeretnék még tovább tanulni az egyetemen vagy egy jó szakmát kirándulni. :)
2022. júl. 16. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
10 évnyi középiskolai tanárkodás (matematika) után váltottam. Közgazdász lettem és jelenleg egy bankban dolgozom, mint középvezető egy budapesti bankfiókban.
2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tervezek miután egy elXurt szakon végeztem MSc-n és esélytelen elhelyezkedni vele. Kb. a közszféra van, de még oda is nehéz bekerülni.


Szerintem nem szégyen bevallani, ha hibázott az ember a gimi után. Csak az a kérdés még milyen irányba lenne érdemes indulnom. Persze nem érzem túl jól magam emiatt, de biztos lesz még jobb csak tenni kell érte.

2022. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4 év gyógypedagógia után váltottam a bérezés miatt SSC-re.
2022. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
20 év burkolás után váltottam IT-ra.
2022. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerváltottam covid miatt, turizmusból logisztikába, szerencsére egész jó átfedés van a 2 között így annyira nem ért rosszul, de jobban szerettem a régi melóm az tény.
2022. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

2 év tanítás után váltottam (gimnáziumi magyar-történelem szakos tanár voltam).


Gyorsétterembe jöttem dolgozni, most már én koordinálom és segítem itt a diákmunkás csapatot. Háromszor annyit keresek, mint tanárként, úgyhogy nem bántam meg a váltást.

2022. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!