Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes úgy programozó tanfoly...

Érdemes úgy programozó tanfolyamra jelentkeznem, ha középiskolában 2-es voltam matekból? De kéne a pénz és ez jól fizet.

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
És elvégezni hogy fogod?
2022. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Engem csak a pénz érdekel
2022. júl. 17. 19:56
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják akkor felejtős.
2022. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=QUzx-9RdNDQ


Itt egész jól elmagyarázza az aki ebből él.

2022. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
OK, hogy jól lehet keresni, de érteni is kell hozzá. Ha nincs hozzá agyad, nem érted, nem látod át, akkor nincs sok értelme kitanulni .
2022. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Majd megtanulom, gimiben szartam a tanulásra és meg is lett az eredménye, most csóró vagyok
2022. júl. 17. 23:13
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha középiskolában 2-es voltál matekból, (tehát nagyon az alja a matematikai logikád, az ilyen irányú gondolkodóképességed), akkor szerintem messze kerüld el ezt a területet.


Ha el is végzel egy ilyen irányú fizetős tanfolyamot, és talán fel is vesznek juniorként valami céghez, nem valószínű, hogy komoly eredményeket fogsz elérni, ezen a téren és megrekedsz a karrieredben pár éven belül, mert képességeid korlátozhatják azt, hogy komoly projektekben kulcspoziciókat kapjál és utána komoly munkákat és poziciókat, ezáltal fizetésemelést, előrelépést érj el.


40-50 évesen is hasonló poziban dolgozni, mert megrekedtél a karrieredben, elég frusztráló tud lenni.

2022. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Respect
2022. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az érettségit összehoztam azért 3-asra
2022. júl. 17. 23:35
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

"Engem csak a pénz érdekel"

Akkor már MOST felejtsd el! Az, hogy középsuliban kettes voltál matekból még nem feltétlen hátrány. Én kettesre érettségiztem matekból (bár azért átlag hármas voltam középsuliban), mert lusta voltam tanulni és pl. a szögfüggvényekhez hülye voltam. Az affinitásom viszont mindig is megvolt, később újraérettségiztem infóból, végig csináltam a PTI-t levelezőn, most senior fejlesztő vagyok.


A programozást nem lehet csak a pénzért csinálni. Ezt szeretni, élvezni kell, különben nem leszel sikeres.

2022. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!