Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen árak mellett mennyi a...

Ilyen árak mellett mennyi a legkevesebb összeg, amit a bérigénynek megjelöltetek utoljára?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
nettó 310
2022. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
nettó 350e
2022. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
34%
Nekem a bruttó nem éri el a 300at, mit dolgoztok?
2022. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

"Nekem a bruttó nem éri el a 300at, mit dolgoztok?"

Nem az a kérdés, hogy mivel foglalkozunk, inkább az a kérdés, hogy te miből élsz?

2022. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Br. 850

2022. Február

Megadták és most ezen a helyen dolgozom.

2022. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
Br 2,1 M plusz 4/5 home office. Bár azóta már kaptam jobb ajánlatokat is linkedinen.
2022. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

"Ilyen árak mellett"

Ennek semmi köze a dologhoz. Minden attól függ, hogy a piacon mennyit adnak arra pozícióra. A fizetések nem emelkedtek 100%-ot míg a tojás ára majdnem igen.

2022. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy, hogy milyen tapasztalattal,végzettséggel, hol.

De mondjuk a fővárosban végzettség nélkül is úgy kalkulálom, hogy kis keresgéléssel bruttó 500.000 Ft elérhető. Ha nagyon gyorsan kéne valamit találni, akkor bruttó 400.000 Ft-ot mondanék.

Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

5. válaszoló:

Ez milyen munkakörben érvényes?

2022. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
és mi lett volna valóban a legkevesebb amire hajlandó vagy lemenni, ha nem adják meg? Mert ideális, hogy megadták, de tulajdonképpen itt ez a kérdés
2022. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3