Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diáként mire lenne érdemes...

Diáként mire lenne érdemes félre tenni az adó mentes fizetésem?

Figyelt kérdés

Leérrétségiztem emiatt csak okt 31-ig dolgozhatok diákszövetségnél adó és járulék mentesen utána már csak adó mentes leszek. Így most rohadt jól keresek havi 240 körül egy betanított egyszerű gyári meloval.

Mire lenne érdemes elkölteni amit még megtudok keresni ez alatt a 3 hónap alatt aminek később nagy hasznát is veszem? B jogosítvány és nyelvizsgára gondoltam eddig.


2022. júl. 18. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Önképzés mindig a legjobb befektetések egyike.
2022. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítvány az jó ötlet és a nyelvizsga is, bár ott inkább a tudás számít mint a papír. Tőlem nem kérték a nyelvizsgát sehol, bár lehet, hogy állami munkahelyen ez elvárás.
2022. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Rezsire
2022. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Jogosítvány drága és az autó fenntartása is, ami szerintem elég nehézkes 240-ből. Olyanba fektesd a pénzt amiből lesz is pénzed. Tanulj valami értékes szakmát vagy nyelvet.
2022. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
H a munkába járásod vagy a munkaköröd nem kötött autóhoz, én nem feltétlen erőltetném a jogsit egyenlőre.
2022. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolkodsz, először legyen a jogsi, nyelvvizsga az kb csak a diplomhoz kell, kevés munkáltató kéri versenyszférában.
2022. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jogosítvány megszerzése csak egyre drágább és drágább lesz, ezért ha van lehetőséged, kezdd el amint tudod. Amennyiben vagy olyan szinten az adott nyelvből, hogy minimális készüléssel, magántanár nélkül le tudod tenni, akkor nyelvvizsgázz is. (A jogsihoz képest aprópénz, kivéve ha magántanárhoz vagy nyelvtanfolyamra kell járnod.)
2022. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!