Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaköröket, munkahely...

Milyen munkaköröket, munkahelyeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem értek semmihez (specializáció nuku), vannak iskoláim, de manapság csak az tud elhelyezkedni, aki fideszes...


Bármilyen tipp jöhet, akár irodai, akár könnyű fizikai munka.


Gyárakat kizárom, mert full fideszes mind és orrba-szájba bsszk ki/át az embereket. Élelmiszerüzletek kizárva, kisebb helyekre meg azért nem vennének fel, mert nem nő vagyok.


Mik vannak még, amik valóban létező állásokat kínálnak? (Programozással hagyjatok, megpróbáltam, de nekem magas.)


2022. júl. 22. 17:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és minden ki van zárva, amihez jogosítvány kell. Sajnos nem tudok vezetni.
2022. júl. 22. 17:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Árufeltöltő, raktáros?
2022. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
éldegélj el a lehívható segélyből ameddig tudsz és húzd le a rolót. nem vagy kellő sehova
2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Retardált. És valószínűleg még gyerek is vagy. Az súlyosbító tényező.
2022. júl. 23. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Rakj félre egy féléves tartalékot, addig tanulj németül ès próbálj Sopronból melót szerezni asuztriaba ingazással

. Ha nem vagy első melónál válogatós akkor gyorsan talalhatsz. Ilyen szakképzettség nélküli munkákkal itthon meg Budapesten is lehet, hogy csak 250 ezret keresel, de az osztrákok hoz ingázva lehet ez akár 1500 euro is havonta, évi 14 x. Nem hiába dolgozik innét a fél környék kint

.

2022. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyre több ideköltöző van, már nem csak keletről hanem Budapestről is. Atlag munkával ebből itt meg lehet élni, csak euroban kell kapni a fizetést. Az ország többi részén átlag melóval sokan csak vegetálnak.
2022. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5: Na jó-jó, de osztrák álláskeresésnél abba ütközök, hogy mindenhova B jogosítvány, meg olyan alap német kell, hogy megértsem legalább az utasításokat. Nekem meg csak angolom van, de az legalább stabil. (erre meg azt mondják sokan, hogy osztrákban vasvillával üldöznek, ha nem németül beszélsz /és nem turista vagy/)
2022. júl. 24. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor tenni kell erte, német is tanulható. Ha nincs se keresett szakmád se keresett felsőfokú vegzettseged akkor máshol sosem fogsz ennyit keresni.
2022. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!