Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kisgyermekgondozó, - nevelő...

Kisgyermekgondozó, - nevelő képzést fogom majd elvégezni hol tudok majd ezzel a szakmával elhelyezkedni illetve mennyi lesz a szabadnapom nyáron hány napot, vagy hónapot vehetik ki?

Figyelt kérdés
mert nem kötött az érettségihez ez a szakma és gyerekekkel szeretnék majd foglalkozni!
2022. júl. 26. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudod hol lehet vele elhelyezkedni, akkor hogy gondoltad?
2022. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy bölcsi, gyermekotthon. De én úgy láttam kell hozzá érettségi.
2022. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
érettségi nélkül nem fog menni.
2022. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%
Nem az az első, hogy informálódsz és utána döntesz, hogy mit akarsz dolgozni és ahhoz mit kell elvegezni?
2022. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

bírom a sok lenéző embert egy kérdés miatt bezzeg nektek írná valaki ezeket máris baj lenne ...

tessék nem lenézni a másikat

egy kérdés miatt

Mert talán ez az oldal arra való hogy informálódni tudj ha ezzel nem vagy tisztában és nem tudod elfogadni a másikat bizonyos kérdések miatt szerintem nincs annak helye ilyen oldalon

2022. júl. 26. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az érettségihez kötött képzés és bölcsiben lehet vele elhelyezkedni.

Ha csak 8 általánosod van, akkor dajka képzésre mehetsz, azzal oviban tudsz elhelyezkedni.

2022. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én úgy láttom lehet jelentkezni érettségi nélkül is


[link]

2022. júl. 26. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7: szerintem ez elírás lehet, mert direkt rákerestem és a konkrét sulikban érettségit kérnek hozzá pl:


[link]

[link]

[link]


Szerintem te is inkább a konkrét képzőnél érdeklődj, hátha létezik olyan 5 éves képzés, ahol érettségit is lehet szerezni mellé és akkor talán elképzelhető, hogy általános iskolai végzettséggel is el lehet kezdeni.

2022. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél dajka ezesetben, ha valóban érdekelnek a gyerekek.
2022. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam olyat hogy csak álltalános iskolái képzettségem van egy szakképző iskolai ahol szakmát végeztem és van egy szakközépiskolás ahonnan ugye tovább mentem érettségire csak nem tudtam befejezni az érettségit
2022. júl. 27. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!