Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes egy állásra többször...

Érdemes egy állásra többször is elküldeni a jelentkezést?

Figyelt kérdés
Elküldtem már egyszer, de még nem jeleztek vissza. Addig zargatom őket, amíg fel nem vesznek.

2022. júl. 26. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképpen, biztos örülni fognak neki. Küldd el vagy 100x és tuti felvesznek.
2022. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk az ilyen azonnal landol a kukában.
2022. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Bizony, simán megy blacklistre nálunk is az ilyen.
2022. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max akkor, ha valami lényeges változás történt. Pl jelentkeztél X városból, ahonnan cumi lett volna bejárni, de most ott laksz gyalog 10 percre, vagy lett valami papírod ami sokat számíthat az állás betöltésénél, nyelvvizsga stb. Amúgy meg sosem lehet tudni, HR Mancika mit kavar. Nálam volt rá példa, hogy beadtam a jelentkezést valahova, semmilyen választ nem kaptam. Aztán fél év múlva is változatlanul hirdették az állást, beadtam megint. Ismét semmi. Majd 1 év múlva felhívtak, hogy mehetek elbeszélgetésre. Csakhogy azóta kijárok Bécsbe 3x annyi fizetésért, úgyhogy kihagytam a lehetőséget. Azóta is folyamatosan hirdet a marhája xd
2022. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt is meghirdették már azóta mégegyszer
2022. júl. 27. 01:00
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges egymás után. Ha fél év múlva jelentkezel megint akkor oké.
2022. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam így. Januárban interjúztam, megvolt a 2 kör, nem válaszoltak vissza de felvettek 2 embert. Tavaly szeptemberre megint fent volt az állás, jelentkeztem, amikor a HR hívott mondtam, hogy január óta van egy függő interjúm, semmi visszajelzés nem jött. Aztán 1 interjú után bocsánatot kértek és ajánlatot adtak, azóta itt dolgozom, nemzetközi multinacionális cég de már váltanék 1 év múlva.
2022. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Addig zargatom őket, amíg fel nem vesznek."

Persze, baromi jó stratégia. Biztos téged választanak majd, ha telespameled a postafiókjukat...


A lányokkal is így vagy, hogy addig zaklatod őket, amíg nem hajlandók randizni veled?

2022. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, egyből kukázzák is. Ha nincs szerencséd az első jelentkezést is.

Nem véletlenül nem vettek fel elsőre sem.

2022. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9, ez semmit nem jelent, engem második jelentkezésnél vettek fel.
2022. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!