Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik karrierút a jobb...

Melyik karrierút a jobb választás?

Figyelt kérdés

Jelenleg 7 éve Linux-al foglalkozom, ezután is ezzel szeretnék, nagyon tetszik.


Megszűnt cégen belül a pozícióm, így legalább 2 lehetőségem van:


1., Cégen belül maradni ugyanezért a fizuért, programozóként, amihez annyira nincs kedvem, de ha muszáj megcsinálom


2., Másik cégnél Linux-al, és más dolgokkal is foglalkozni, ami szintén érdekel, viszont fizetésben 15%-os visszalépés lenne. Hosszútávon viszont ezzel lehetne többet keresni



Ti melyiket választanátok?


2022. júl. 27. 10:07
A kérdező szavazást indított:
1-es opciót választanám
2-es opciót választanám
Teljesen más ötletem van, leírom
Ugyanebben a helyzetben vagyok
10 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
7 év releváns tapasztalattal nem találsz sokkal jobbat?
2022. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyen elég magas fizut adnak, ennél jobbat nem nagyon lehet kialkudni és/vagy hiányzik hozzá más szoftverek/technológiák ismerete.
2022. júl. 27. 10:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy linuxot ismersz, devopsos vagy? Mennyi az a magas?
2022. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor a minimum ilyet céloznám meg. Egyébként meg mindig igaz a mondás ,hogy váltással többet lehet elérni, mint egy helyen lépkedni. Szóval én akkor sem adnám le, hanem keresnék.


#1

2022. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit keresel most? Linux önmagában kevés, milyen skillek vannak még? Angoltudás van? Kevés infóból nem lehet jó választ adni.
2022. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok DevOps-os, üzemeltetéssel foglalkozom főképp.


Angol B2 megvan.


950-et kapok most bruttóban, Budapesten, kötetlen munkaidőben. Sehol máshol nem adnak ennyit és/vagy nincs kötetlen munkaidő.

2022. júl. 27. 14:06
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Akkor egyértelműen az 1-es opció.
2022. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez jó pénz, programozóként a medior teteje/senior alja fizet ennyit. Ha maradsz, akkor konkrétan azért fognak fizetni, hogy beletanulj a fejlesztésbe. Ha nem tetszik, akkor később bármikor elmehetsz, és programozós tudással a devops is opció lesz. Jelenlegi tudásoddal/helyzetben szerintem az a legnagyobb prioritásos, hogy minél többet tanulj még.


Amúgy sem váltunk soha kevesebb pénzért, kivétel, ha olcsóbb országba költözünk, kevesebb munkaidőre váltunk, vagy startuphoz megyünk részesedésért cserébe.

2022. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

8-as le vagy mardva pár évvel a programozói fizetéseket illetően.

Vicces lenne, ha ez medior szint teteje lenne, mikor pl. már egy kis Vacuumlabs-nál 1.2 millió a medior sáv legalja. Nem emlékszem mikor kaptam seniorként utoljára 1.4 millió alatti megkeresést LinkedIn-en és ezeket is el kell zavarni, mert rengeteg a jobb lehetőség.

2022. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

#8 br 750-800 a mostani junior fizetés(webfejlesztés picit kevesebb)

Ma már a seniorok bőven millió felett vannak( bizonyos területeken lassan 2 millához közel járunk)


Ha ezt szereted csinálni akkor haladj ezen az úton tovább. Azt meg ne vegyed figyelembe hogy egy cég 600 féle technológiát akar számonkérni rajtad, jelentkezz max nem vesznek fel és ennyi.

2022. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!