Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig erdemes varni,...

Mennyi ideig erdemes varni, hogy esetleg pozitiv valasz erkezik egy megpalyazott h&m visual merchandiser poziciora?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 12:41
A kérdező szavazást indított:
2-3 het utan mar biztos nem
4 het utan
Tobb,mint 4 het is lehet amig eldontik
12 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Sose várj rá hogy majd felvesznek, keress aktívan munkát. Ha visszajeleznek jó, ha nem akkor meg el kell felejteni és csinálni a következőt
2022. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta,h nem keresek... De koszi a hasznos valaszt okoska
2022. júl. 31. 12:46
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Az volt a kérdés hogy meddig várj, erre válaszoltam hogy semeddig, hanem keress folyamarosan. Reménykesni meg akármeddig lehet.
2022. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Meddig varjak a pozitiv valaszra... Mivel nem tudom,h zajlik a kivalasztasi folyamat,mennyi ido lehet,amig lezajlik es szolnak a kiválasztottnak. De legyszi ne dobalozz mar kozhelyekkel,mert nem erdekel
2022. júl. 31. 12:57
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem közhely, ez tény. Lehet elrakják az önéletrajzod és 2 év múlva mikor keresnek embert felhívnak. Volt már ilyenben is részem.
2022. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ebben a pozícióban???mert ha nem akkor maradj mar csendben ember... Szakadj el a tematol ne olyanokat irj ,amik nem közvetlenül ehhez tartoznak. Kosziii
2022. júl. 31. 13:06
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Elég nagy tuskó vagy kérdező. Teljesen normálisan válaszoltak. Nincs különbség pozíciók között. El kell fogadni azt ami biztos és ha jön jobb akkor váltasz próbaida alatt. Ha pedig csak ez a pozi kell és jelenleg van munkád, akkor pedig tök mindegy mennyi időt kell várni.
2022. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miert az a tuskó,aki kerdez es nem az aki szetoffolja a kerdest? Ilyeneket en is tudok mondani magamnak,amit o. Nem a kereses volt a lenyeg,hanem tapasztalat ebben a poziban.ha nincs releváns tapasztalat akkor lehet tovább haladni,nem kell oregesen osztani az eszt. Ja de elfelejtettem,h nektek ez az elvezet,akkor en kerek elnézést,hogy meg mindig nem kaptam egy normális valaszt sem a feltett kerdesemre,mert annyi itt az eletem szakertoje,hogy nem is ertem,h tudtam eddig nelkuletek letezni
2022. júl. 31. 13:15
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Azért te vagy a tuskó, mert te beszélsz olyan stílusban. Nem offolt a válaszoló. Eddig csak normális választ kaptál. Vagy azt gondolod, hogy a H&M-es HR-es olvassa ezt és meg fogják írni, hogy Aug 11-ig válaszolnak?
2022. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na jo en befejeztem,nem vivok szellemi csatat fegyvertelenekkel... Ha esetleg valakinek van érdemleges tapasztalata a feltett kerdesemmel kapcsolatban,azt megköszönném. A tobbieknek tovabbi szep napot
2022. júl. 31. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!