Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig erdemes varni,...

Mennyi ideig erdemes varni, hogy esetleg pozitiv valasz erkezik egy megpalyazott h&m visual merchandiser poziciora?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
98%
Ember itt egyedül te vagy a fegyvertelen. :D
2022. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%
2022.07.31-ig
2022. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ajj, kérdező, van baj látom.

Szerintem ne várj, felesleges...

Egyébként, ha csak pályáztál, önéletrajzot küldtél át, akkor 2-3 hétnél tovább nem érdemes reménykedni. Ha már volt interjú, akkor pedig elmondták, vagy felkészült álláskeresőként megkérdezted, ilyenkor az adott határidő plusz pár nap, biztos, ami biztos.

De ahogy írták, amíg nem kapsz konkrét, írásos ajánlatot, addig nem is érdemes ezzel igazán foglalkozni. Tolni kell a keresést tovább. Aztán ha jön válasz, akkor örülsz, ha nem, akkor már el is felejtetted.

2022. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Senki sem mondta,h varok. Nem is ertem ,miert ez jon at abbol,h egy valaszra varok,az nem zarja ki a tovabbi keresest. Nem ma kezdtem a munka vilagat,mindossze ebben a konkrét esetben szerettem volna TAPASZTALT embertol erdeklodni. Es igen van baj,a fejekben foleg. ha valaki kerdez azt ki kell forgatni,de egyik valaszolo sem irta,h o dolgozott ott es neki x nap volt amig szoltak,h ot veszik fel. Nem mas munkakrol,munkakeresesi folyamatokrol kerdeztem,hanem ez a pozicio erdekelt,de ugy latom kar volt kiirni.

Azert koszonom a valaszt,bar ebbol sem tudtam meg amit akartam.

2022. júl. 31. 14:57
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Semmire sem garancia, hogy valakit 5 éve ugyanide 3 hát után vettek fel. Ez nem így működik, ha tapasztalt lennél, tudnád. De ha ennyire csak attól lennél hajlandó választ elfogadni, aki ott, abban a pozícióban dolgozott, akkor irány a linkedin és keresd meg az érintetteket direktben
2022. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora csicska a kerdezo, lol
2022. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
tipikus h&m-es selyemfiú :D próbálkozz zarát is, ott is vannak ám arcok
2022. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy igazi büdös kis csicska vagy. Pontosan ott van a helyed a h&m es flegma ringyók között.
2022. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Na visszajeleztek már vagy még hisztériázol?
2022. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!