Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba milyen munkatapas...

Önéletrajzba milyen munkatapasztalatot írjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan területen SEMMI tapasztalatom nincs, amilyen munkára most jelentkezni készülök, bár nem is elvárás, hogy legyen tapasztalat. Teljesen más terület(eken) dolgoztam eddig, ezeket ilyenkor beleírjam, vagy inkább ne írjak semmit? Vagy esetleg az jó, ha nem tételesen sorolom fel, hogy mondjuk 2017-2018ig itt és itt dolgoztam, hanem általánosságban felsorolom, hogy dolgoztam már ilyen olyan területeken? Általában eddig csak alkalmi/időszakos munkáim voltak, ahova most jelentkezem, az lenne az első "rendes" munkahelyem..

2022. júl. 31. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj bele mindent és emeld ki a hasonló feladatokat
2022. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Releváns munkatapsztalatot érdemes beleírni, ugyanakkor ha szeretnéd, megoszthatod korábban teljesen más területen áltál helyt, de úgy gondoltad ezért és ezért váltani szeretnél, így jutottál el a jelenlegi pozícióhoz.


"első "rendes" munkahelyem"

Definiáld kérlek. Eddig időszakos munkáid voltak, pl eperszedés, avagy fű alatt dolgoztál, esetleg illegálisan? Utóbbit semmiképp nem írnám bele!

2022. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó, pontosan, időszakos munkáim voltak, illetve olyan is volt ahol nem voltam bejelentve.

2022. júl. 31. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj bele mindent, majd azt szemeznek ki belőle amik nekik fontosak. Pl lehet az nekik fontos, hogy tudsz csapatban dolgozni, tudsz vezetni, akármi. Ki tudja mit látnak majd bele amire te vagy én nem is gondolunk. Legyen benne minden aztán azzal nem tévedhetsz.
2022. aug. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
100%
Inkább írj munkahelyeket, h lássák h az utóbbi pár évben dolgoztál. Akkor is, ha nem releváns. Az, h nem vtál bejelentve, ahhoz senkinek semmi köze. Sok szerencsét!
2022. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!