Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 600-800 ezer forint...

Bruttó 600-800 ezer forint nem kevés egy vezetői állásra?

Figyelt kérdés

Nézegettem az álláshirdetéseket és bedobta a következőt: kontrolling osztályvezető bruttó 600-800 ezer forintért.

( [link] )


Ez reális? Van olyan, aki tényleg ezt elvállalja ennyiért?


2022. aug. 5. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól látom állami cég. Ezerszer nyugisabb lehet egy piaci alapon működőnél, cserébe alacsonyabb a fizu is.
2022. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dolgoztam állami cégnél. 5 éve a sima csoportvezető, aki alá 3 ember tartozott keresett bruttó 800 ezret.

Viszont itt 10 fős osztály élére kerülne.

2022. aug. 5. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Az én osztályvezetőm (közigazgatás) jogász, jogi szakvizsga, angol-franca felsőfok br 525-öt kap, jogi osztályvezetőként, a főosztvezetőnk kap br 750et...
2022. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem normális, már ha valóban felsőfokon beszéli a nyelveket és nem csak papírja van róla.

Ok, közigazgatásban nyomottak a bérsávok, de ha valóban ért is ahhoz amit csinál+nyelveket beszél sima beosztottként többet kereshetne a versenyszférában.

2022. aug. 5. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt nemzetközi ügyvédi irodában is és külföldön is dolgozott. De tudod lett családja és nem szeretne mindennap éjjelig dolgozni.Haza kell hozni a kisfiát az oviból.
2022. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Akinek jó a közszféra posványa, annak jó ez a fizetés. Akiben meg van még ambíció, az nem megy a közszférába.
2022. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A kisfiadat meg kib..zák az oviból 17 órakor és nem tudsz érte menni, vagy az összes pénzed bébiszittere megy el.
2022. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
6os vagyok, minden nap négykor hazahozom a gyerekem az oviból, és versenyszférában keresek ennél jóval többet.
2022. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Az pozíció nevében menőn hangzik elsőre, hogy "osztályvezető", de valószínűleg egy nagyon low level vezetői pozícióról lenne szó.


Sok olyan vezető van, aki max 400 ezeret keres multikban, mert amúgy kb semmi feladata nincs, hogy az alatta dolgozók kéréseit, bajait kommunikálja felfele és betartatsa az új követelményeket az alatta lévőkkel.


"Döntés előkészítés támogatása;

Riportok készítése a tulajdonos és a managment felé;"


Már ebből látszik, hogy nem nagy vezetői pozíció, csak konkrétan a feletedd lévő embereknek lennél a szeme, füle és keze.

2022. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
400 nettóra gondoltam*
2022. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!