Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multicégeknél lehetséges...

Multicégeknél lehetséges országot váltani?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha valaki egy budapesti multinál (pl Big4, Morgan Stanley, Blackrock, bármelyik bank vagy akár a Telekom) kezd el dolgozni, akkor néhány év után megpályázhat külföldi poziciót is? Nem az átmeneti kiküldetésekre gondolok, hanem fix, határozatlan idejű kinti munkavégzésre.


Nem gondolnám, hogy sok helyen lenne erre lehetőség, ezért is érdekelne, hogy ha esetleg valaki látott már ilyet, főleg pénzügyi területen/cégnél, akkor az hogyan működik. Amiket felsoroltam cégek, azok csak néhány, ahol szívesen dolgoznék, de jöhet bármilyen más cégről is infó, ha van.



2022. aug. 7. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy lehet váltani de még cégen belül is mindig egyediek a körülmények.
2022. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elektronikai multinál dolgoztam, ott ez bevett szokás volt. Ide is jöttek kollégàk máshonnan és magyarok is kerültek ki külföldre.
2022. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van belső mobilitási program ahol lehet országot váltani, viszont sokszor időhöz kötik(3-5 év), illetve kell üres pozi hozzá.
2022. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, volt olyan ismerősöm is, aki már úgy interjúzott, hogy elmondta, hogy 1-2 éven belül ő a másik országbeli irodájukba szeretne dolgozni, mert a párja már akkor ott élt és segítettek ezt intézni neki.
2022. aug. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, én is ezt szeretném csinálni de majd eldől, hogy mi lesz. Valószínű munkahelyváltás.
2022. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, én is hasonlót tervezek. Ez az ország már menthetetlen.
2022. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!