Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni telefonon?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden őszintén szólva nagyon le vagyok égve,új szemüveglencsét szeretnék csináltatni,arra gyűjtök.

Sajnos 1 év alatt elég sokat romlott a szemem.

Na mindegy,lényeg hogy eddig kérdőíves oldalakkal próbálkozom,emellett találtam 1-2 olyan appot ahol tudok keresni 500-600 forintot hetente ha folyamat futtatom telefonon.


A szemüveglencse 45ezer Ft,tudnátok mondani olyan oldalakat vagy alkalmazást vagy bármit amivel telefonon össze tudnám szedni ezt a pénzt?


Előre is köszönöm mindenkinek.



2022. aug. 8. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Honeygain elvileg fizet valamit.


Bár én fel nem tenném a telefonomra.

2022. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Emlékszem, már 2000-ben is létezett ez a szuper netes pénzkereseti lehetőség, ami azzal hitegette a usereket, hogy csak netezz, közben futtasd a jó kis adware-jüket, és dőlni fog a pénz (közben mindent, amit lehetett össze is szedett a gép). Nem hinném, hogy azóta kifinomultabbak lettek volna.

Jól sejtem, nincs még önálló egzisztenciád (45k legalábbis nem egy olyan nagy összeg), szüleid nem tudnak segíteni? Diákmunka, bármi, ami értelmesebb és valós pénzt látsz vissza belőle?

2022. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Felhívsz random embereket a telefonkönyvből és eladsz nekik terméket. Bár e mögé azért kell pár dolog, hogy legálisan csinálhasd.
2022. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Honeygain-en kívül vannak még lehetőségek, itt vannak részletezve:


[link]

2022. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Plazmaadás?
2022. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Chaturbate
2022. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj plazmat. Nehany alkalom, mondjuk havonta egyszer es kesz. Nem terheli meg a szervezeted ez a mennyiseg( a plazma gyotsan ujtatermelodik)
2022. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Vérplazma adás se rossz, ha sos.


Nekem az a kérdésem:

Hány éves vagy, mikhez értesz?


Pl egy kényelmes nap alatt készítek kárpitozott baba-kanapét és az alsó hangon 50k-tól megy.


De sok más kreatív megoldás van még.


30N

2022. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!