Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy manapság lehetetlen...

Igaz, hogy manapság lehetetlen munkát találnia annak, aki nem egy tapasztalt mérnök/programozó/gazdasági szakember/nem tudja ledumálni a csillagos eget és/vagy nem tud idegennyelvet?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok munkanélküli már lassan bekattanok. Az álláshirdető portálok tele vannak a következőkkel:

* programozó x év tapasztalattal kismillió skillel

* gépész/villamosmérnök x év tapasztalattal

* valamilyen gazdasági szakterületen x év tapasztalat

* értékesítő/supportos (előbbihez egy tucat soft-skillt felsorolva utóbbi pedig perfekt angol és német).


Van egy-egy kósza hegesztő, karbantartó, operátor, raktáros hirdetés is, de ezekhez is kell min. 2-3 év tapasztalat és sejtem itt mekkora lehet a túljelentkezés és/vagy a kibírhatatlan munkakörülmények miatti fluktuáció.


Már full depressziós vagyok az itthonlét miatt. Egész napom azzal telik el, hogy délelőtt felkelek, angolt tanulok 1-2 órát, de full reménytelen, mert másnapra elfelejtem délután böngészem az állásokat, kora este sírógörcs majd lefekvés.

Nem tudom mihez kezdjek, hogy legyen valaha is normális munkám.



2022. aug. 12. 18:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, hogy milyen mérnök. Èpìtőmérnök vagyok. Munkát találni de az épìtő és épìtész fizetések nem jók sajnos.
2022. aug. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Haver, itt az idő leállni és tervet készíteni. Ha CNCs vagy, nem leszel állás nélkül, de lehet, hogy költöznöd kell. Készül fel erre, hogy ott kell hagyni a szólői házat.


1. lépés: Össze kellene szedned kb. 6-800e Ft-ot BÁRMILYEN MUNKÁVAL (vagy rokoni kölcsönnel) kezdésnek. Menj el vendéglátózni, gyári munkásnak, rakodni, stb.


2. Keress CNCs állást bárhol az országban. Küldd el az önéletrajzod, telefonálj, érdeklődj. Esetleg egy munkaerő közvetítő is segíthet.


Most egy gyors keresés a profession.hu-n 15 CNC-s állást dobott fel, pálykezdőként, nyelvtudás nélkül, mind vidéki városokban - ez még nem is rossz, mert olcsóbb az albi, mint Budapesten.

2022. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!