Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétfőtől szombatig 10 órát...

Gizula kérdése:

Hétfőtől szombatig 10 órát dolgozok egy kínai üzletben. Be vagyok jelentve oraberben dolgozom. Augusztus 20.a szombatra esik zárva leszünk de nem akarják fizetni az ünnepet.sot egyiket se. Mit tegyek? Megtehetik?

Figyelt kérdés
Jogos reklamálni?

#Fizetett unnep
2022. aug. 19. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha zárva lesz 20-án akkor miért fizetne, hisz nem dolgozol
2022. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz ünnepnepi pótlékra? Az annak jár, aki ünnepnapon DOLGOZIK.

Aki otthon van, annak nem jár. :)

Ha órabérben vagy akkor a ledolgozott óra után kapod a pénzt, de azt írod, holnap nem dolgozol.

2022. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Régen úgy volt hogy fizetett munkaszüneti nap. Máshol fizettek a napomat ha amúgy dolgoztam volna de unnep miatt zárva voltunk. Úgyhogy nem értem melyik a fizetett munkaszüneti unnep
2022. aug. 19. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Azt fizetik amin dolgozol. Ha be van zárva az üzlet miért fizetne neked bármit?
2022. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
En azt nem ertem hogy ennyi esszel hogyan van munkad?
2022. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még egyszer leirom. Fizetett munkaszüneti unnep. Régen akár melyik boltba dolgoztam Spar, penny, sőt magán bolt fizették a napomat ha unnep volt és zarva voltunk. Vagy ez már megszűnt?
2022. aug. 19. 12:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó hogy fizetik a napomat unnep nap ha dolgozok unnepnap... De mivel alapbol dolgoznék de az állam fizetett munkaszüneti ünnepnek nyilvánította a napot nem tudok. Ezért kéne fizetniük. Régen így volt. De látom itt is csak sertegetesek mennek, azért kérdez az ember mert nem tud valamit és erre megalázzak tisztelet a kivételnek.
2022. aug. 19. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem fizetik, mert órabérben dolgozol. A Spar/Penny boltokban meg gondolom havibéres voltál.
2022. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oraberesen is fizették. De lehet akkor ez már rég megszunk. Köszönöm
2022. aug. 19. 12:55
 10/14 A kérdező kommentje:
Itt a válasz. [link]
2022. aug. 19. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!