Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik ismerősödnek a legmagas...

Melyik ismerősödnek a legmagasabb a fizetése? És mennyit keres? (Ma meg akartak venni, azaz próbahétre elhívni, és a felajánló kérdezte, hogy mégis mennyiről indítsunk.)

Egy régi ismerősömmel futottam össze, feltételezem nem teljesen véletlenül... szó szót követett, alkalmazottat keres, elhívott próbahétre, és közölte, hogy annyit ad, amennyit a legjobban kereső ismerősöm keres.

Azt mondtam egy IT-s ismerősöm havi nettó 800-at, erre közölte, hogy rendben, ad 200-at a hétre, ami nem rossz... csak így belegondoltam, hogy talán többet kellett volna mondanom :)

2022. aug. 23. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakörben?
2022. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem drogfutárt keres, aligha fog tapasztalat nélkül valaki 800at fizetni havonta. Vagy a kérdés kamu vagy majd máshogy bax át, mert ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem is az.
2022. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Konyvelo haverom siman egy misi folott
2022. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Van egy ismerősöm, aki évente 50 milliót keres. Ekkora osztalékot vett ki tavaly a cégéből.
2022. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvosismerős 2M nettót keres
2022. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kicsit félreérthető voltam, a próbahétre ad 200-at (a többit az eredmények függvényében megbeszéljük). Eleve el se akartam menni, mert van munkám, de a 200 jól hangzik (kb. havonta keresek ennyit).

"Milyen munkakörben?" - Bármilyen munkakörre vonatkozott a kérdésem (nekem az IT-s ismerősöm keres a legtöbbet), de az orvosból ítélve többet is mondhattam volna :)

Az 50 milliós cégtulajdonos nem játszik, mert alkalmazottat kérdezett (konkrétabban aki önállóan keres pénzt.)

Amúgy egyszerű, irodai munkáról van szó, de állítólag nem talál embert, mert ahogy fogalmazott: "Mind életképtelen idióta."

2022. aug. 23. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

ha csak 800at keresnek az ITs ismeroseid akkor vagy rossz korokben mozogsz vagy palyakezdo vagy.

Nekem ITs haverom cegnel, budapesten, 6 ev tapasztalattal, reszveny + berrel egyutt havi netto 1.8-at keres.

ITs haverom aki contractor, netto 3.3-at

2022. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
#7 Nem kell elhinni mindent, rokonom dolgozik Pesten, világcégnek, 5 év tapasztalattaé architect pozícióban és nettó 1.1-et keres.
2022. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom gyakornok az ismerosod, legalabbis a havi 800 netto erre enged kovetkeztetni. Mondhattal volna normalis fizut is.
2022. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy burkoló vállalkozó ismerősöm. Havi 5-600 at keres. Most pl van egy nagyobb munkája, komplett családi ház burkolása. 1,1 millióért vállalta, kb 1 hónapos munka.
2022. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2