Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki sikeres karriert akar...

Aki sikeres karriert akar annak le kell mondani teljesen az alkoholról és a hétvégi bulizásról?

Figyelt kérdés
Tegyük fel komoly vállalkozást akarok vagy bármit amiben sok pénz van.Én imádok bulizni és annak élek. Ledolgozom a hetet, jön a hétvége ,haverokkal elmegyünk bulizni,csapatjuk egész este, iszunk meg minden,nagyon jól érezzük magunkat. Elmúlik a hétvége jön egy új munkahét. És így megy ez körbe körbe évek óta már.Viszont nem vagyok megelégedve az életemmel. Dolgozom mint egy rabszolga azért hogy alig tudjak megélni. Amíg más komoly karrier melett bejárja az egész világot és élvezi egész életet. Nekem meg dolgoznom kell napi 8 órában a semmiért , mint egy robot. Azért jön a hétvége hogy kikapcsolódjak ettől az undorító rabszolga élettől
2022. aug. 28. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit bulizol el egy hónapban?
2022. aug. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem költök sokat. Csak sörözni szoktam és nem iszom részegre magam. De egy hétvég bulit se hagyok ki.Ez mennyire befolyásolja a karriert?
2022. aug. 28. 03:00
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, sot a bulik jok arra hogy kapcsolatokat epits....
2022. aug. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nekem meg dolgoznom kell napi 8 órában a semmiért , mint egy robot"


Itt van a hiba a képeltben. Ne a semmiért dolgozz.

2022. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az tény és való, hogy sokat segítene, ha nem vernéd el az összes pénzed piára meg "meg minden"-re... Egyébként nem kell lemondani róla, de ha te zombiként ülöd végig a hét első felét, mert nem bírtál még kijózanodni sem, nemhogy kipihenni magad, a hét második felében meg már az alkohol és "meg minden" után remegsz, akkor nem fogsz tudni karriert csinálni
2022. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért nincs karriered, mert elmész bulizni, hanem pont mert napi 8 órát dolgozol éhbérért, másnak termelve a pénzt. Ha nem buliznál, akkor sem lenne másképp.

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, alkalmazott vagyok, heti 40 órát ledolgozok egy nevetséges havi bérért, amiből még albérletre sem futja. Nincs abban semmi, ha hétvégén bulizik az ember, normál esetben hétfőre simán kipihened. Tény, hogy viszi a pénzt, de a mókuskerék nem emiatt van, hanem az alkalmazotti lét velejárója. Ebből akkor lehet kiút, ha vállalkozó leszel vagy elérsz egy olyan magas beosztást, amit rendesen megfizetnek és már nem érződik rabszolgaságnak.

2022. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj a hétvégi bulizással hogy szétcseszi az egész hétvégéd és nem marad idő arra, hogy magadat fejlesszed.
2022. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én buliztam 16-20 éves korom között, de mára már nem értem mi a jó abban. Rohadt sok a kötekedős, beszólogatós alak. Pár hete voltam Siófokon, ott is provokáltak.
2022. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!