Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik álláshirdető oldal...

Melyik álláshirdető oldal vált be nektek?

Figyelt kérdés

Munkát keresek, eddig 7 munkára jelentkeztem a Profession.hu-n keresztül, viszont egyik helytől sem kaptam még visszajelzést.

Mindeközben jelentkeztem egy instagram-on megjelent álláshirdetésre, ahonnan másnap felhívtak és tájékoztattak, a munkaidő viszont nem felelt meg.


Képzettség, nyelvtudás, tapasztalat, csak olyan munkákra jelentkeztem aminél megfelelek az elvárásoknak, szóval az merült fel bennem, hogy a Profession.hu mintha csak lehúzná a cégeket a hirdetéssel, de nem teljesíti a közvetítő szerepét.


Szóval érdekelne milyen más oldalt tudnátok javasolni, ahol kaptatok visszajelzést, illetve nektek milyen tapasztalataitok vannak az efféle álláshirdető oldalakkal kapcsolatban?



2022. aug. 31. 19:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kimaradt: egyik sem diákmunka.
2022. aug. 31. 19:58
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
LinkedIn.
2022. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A profession több mint jó, a jelenlegi és az előző munkahelyem is, illetve a feleségem jelenlegi munkahelye is a pro fession-ről van, több tucat interjún voltam már pro fession jelentkezés után.


Javaslom, hogy dolgozd át az önéletrajzod, mivel a fejvadászok valamiért nem találják meg, a személyzetisek pedig valamiért átugranak felette sajnos.


A linkedin szuper, ha fehérgalléros irodai munkát végzel, és van legalább 100-200 releváns kapcsolatod, ezt pedig nem 1 nap kiépíteni.

2022. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
100-ból örülhetsz, ha 10-re behívnak és abból 2 lesz, amire visszahívnak, abból is az egyik gyalázatos fizut fog kínálni, ha nem vagy menő szoftverfejlesztő, vagy burkoló és normálisabb munkákat keresel. Ezen az "eddig 7 munkára jelentkeztem"-en jót nevettem.
2022. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Linkedin, illetve az adott cégek saját karrierportálja
2022. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Német és az osztrák.
2022. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Linkedin

karriere.at

ams.at

2022. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Profession, jófogás, szuperinfó esetleg jooble
2022. szept. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ h milyen munkára jelentkezel, meg milyen jellegű cég a cél.


Linkedin akkor jó ha jól képzett vagy és vagy infós cégeknél vagy multiknál akarsz elhelyezkedni. Ezt jelzi az is, hogy szinte minden Linkedin profil angol nyelven íródott.


Profession és egyebek pedig kb minden másra.

Viszont mivel online ezért vedd figyelembe hogy sokan nem válaszolnak, illetve jobban szeretik ha a weboldalukon jelentkezel.

2022. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Linkedin, kiírom, hogy “open to eork”
2022. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!