Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállalnátok a munkát, ami...

Bevállalnátok a munkát, ami autóval 50 percnyire van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bevállalnátok a munkát, ami kb. 50 pernyire van autóval?

37 km, de sok falun kell keresztül menni, így inkább olyan 45-50 perc az út.

Nő vagyok egyébként, szeretnék anya lenni hamarosan.

Nyilván ez így minusz 20 ezer a fizuból.

300 ezer lenne a nettóm és ez egy üres állás lenne, nyugdíjas koromig itt lehetnék.

Eléggé megbecsülik az itt dolgozókat, jó a csapat.

Csak kérdés megérné -e azt az 1,5-2 óra utazást napmint nap és a tankolást.:(


Akik hasonló időt utaznak és családjuk van milyen így??



A és B hetem van. A hétben 14:20-ra érnék haza.

B hétben meg 17:20-ra.



2022. szept. 3. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul számolsz ez jóval többe kerül neked mint húsz ezer 20 munkanappal számolva oda vissza 1480 km, egy hat literes fogyasztású autóval is kb 43 ezer a bejárás hatósági áras benzinnel, ami ki tudja meddig marad... Az autó amortizaciot is bele kell számolni , ez neked meg a legolcsóbb autóval is kb havi 60 ezerbe fog kerülni.
2022. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De gondolom valamennyit támogat a munkahely.

Összesen mindennap 6,5 órát kellene dolgoznom, mert a többit hálistennek otthoni dokumentálással kell tölteni.

A héten 6:10-14:15 ennyi idő lenne háztól házig a távol maradásom.

B héten pedig 9:45-18:15 lennék távol. Ezt háztól házig számoltam és 45 perccel, ha annyi az út idő, jelenesetben ugye a 37 km.

Úgy vagyok vele a határozatlan állás fontosabb lenne most és utána gyes után is kereshetek közelebbi munkát, nem?

2022. szept. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!