Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban, Ausztriában...

Németországban, Ausztriában futár állás?

Figyelt kérdés
Német nyelvtudás nélkül( angol van) lehetséges ezt a munkát végezni? Dolgozik valaki kint futarkent? Mik a tapasztalataitok?

2022. szept. 3. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2022. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő országban pozitív dolog ha tudsz angolul, de ha hosszútávon szeretnél ott élni, akkor megkell tanulnod a német nyelvet. A német nyelv mind kettő országban alap, rá leszel kényszerítve hogy megtanuld.

Én burkolóként dolgoztam Ausztriában és néha Németországban is.

Egy embert ismertem meg Ausztriában, aki osztrák állampolgár volt, de tudott magyarul, így gyorsabban összeismerkedtem vele. Ő mondta, hogy havonta a nettó kereset 1500-2500 euró lehet, mert csinálta egy darabig a futárkodást. Plusz 13 és 14. havi fizetés.

A véleményét a munkáról nem fejtette ki bővebben.

A jelenlegi körülmények között, nem tudom hogy mennyire éri meg kimenni, mert válság egész európót sújtja. Németországban valamilyen szinten rosszabb a helyzet mint, Magyarországon.

Nyelvtudás és hiányszakma nélkül, ki menni bármelyik országba, valamilyen szinten soha nem érte meg. Ezek a saját tapasztalataim, amiket ott kint láttam.

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2022. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, majd közben ragad rád valami.
2022. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
"Németországban valamilyen szinten rosszabb a helyzet mint, Magyarországon"-no no no no, ez nem igaz. Nemetorszagban sokkal jobb a helyzet! Hja, üdvözlet Nemetorszagbol.
2022. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. várom azon tényeket, ami miatt rosszabb Németország. csak mert én is itt élek...
2022. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rosszabb, en is itt vagyok, villanyszerelokent, nemet cegnel vagyok nem lehuzos magyar kozvetitos dolog… 2800netto 1.adozasi formaban… 650 a szallason(alberlet) 500euro a kajam.
2022. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

"Németországban valamilyen szinten rosszabb a helyzet mint, Magyarországon"

:D

Hogyne, a hanyatló nyugat az utolsókat rúgja, csak Magyarisztán Fényességes Vezetőjének ragyogó fénye tart minket életben.

2022. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Van ismerősöm, nem közvetlen tapasztalat. Amazonnál dolgozik Ausztriában, futárként. Fizetés 1500-1800 euro körül, stresszes néha mert sok a csomag, Bécsben dolgozva meg ugye kész katasztrófa a közlekedés.

Ő a sok csomag miatt akar válltani. De amúgy lehetséges. Ő alap némettel ment ki.

2022. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a német postánál vagyok 3 éve. 1800 a nettóm 4es adókategóriában. a meló nekem bejön, nem baxogat senki, amikor vegzek mehetek haza. jo, karacsonykor szivas, de azon kivul, ha mar rutinod van, siman munkaido vege elott megyunk haza. alap nemet eleg, de most jott 1 ukran meg 1 spanyol, ok csak angolul beszelnek...
2022. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!